Wpis z mikrobloga

@tryb_graficzny: gdzie doczytales o tym, ze musza oddac?

Ja mam w pekao. Opiekun powiedzial, ze to niby idzie z automatu. Ale trwa ponad 60 dni. Wiec przez ten czas marza podwyzszona (ubezp pomostowe).
Natomiast na infolinii powiedzieli ze opiekun pokierowal mnie na mine i trzeba samodzielnie to zglaszac w oddziale banku razem z oswiadczeniem (ktorego wzor jest w umowie).
Wiadomo, ty masz mbank. Moze bedzie lepiej :)
@tryb_graficzny: powinieneś wysłać KW na monitoring bo inaczej warunek nie będzie spełniony, twój "opiekun kredytu" to pewnie jakiś pośrednik znając życie XD Liczy się dzień wpisu przez sąd więc system Ci te odsetki wyrówna które płaciłeś przez pomostówkę po dacie wpisu. Jak co to zapraszam na PW.
@Dzokatazullo w pierwszych linkach na goglu, opłata kończy się z dniem wpisania hipoteki. @Bulva mój opiekuna to główna osoba od kredytów hipotecznych w mBank Wrocław. Niestety ta osoba nie powinna mieć takiego stanowiska bo ewidentnie wykorzystuje je przeciwko kredytobiorcom. Myślałem, że w moim przypadku to szereg pomyłek, ale poznałem kilku sąsiadów też w mBank i to co robi ta osoba to skandal i mam nadzieję, że w końcu zostanie dojechana. Btw okazało