Wpis z mikrobloga

@Chilli_Heatwave: Trudno to zrozumieć dlaczego tak "aktywny zawodowo" Gapcio biega po kawiarniach skoro wg aktualnego cennika jednego z operatorów w Kambodży koszt internetu to:
1. 30 GB / 6 $ (5$ pakiet + 1 $ karta) , lub
2. 70 GB / 10 $

Oba pakiety ważne na 35 dni. Być może problemem jest niski upload. Nie widzę nigdzie informacji na ten temat chociaż przyznam, że mocno nie drążyłem tematu.

link
Pobierz roo-bin - @Chilli_Heatwave: Trudno to zrozumieć dlaczego tak "aktywny zawodowo" Gapci...
źródło: comment_1649926428irElj9UAezxhqhPxhX7IKh.jpg
@wataf666: Jak to jest możliwe, że ktoś kto chełpi się w jutubach, że wysyła kartkę papieru do Polski za 100 $ nie może sprawić sobie karty z internetem za 6 $. Czy ktoś liczył jak daleko Gapcio ma z wynajmowanej chaty do tej kawiarni - skuter też nie jest na wodę i wcale bym się nie zdziwił jakby się okazało, że łączny koszt paliwa wydany w ciągu miesiąca na jazdę do
@dizel81: prosze zobaczyc rodzinke z KIKI SWIAT...SA akurat w Francji .Kiedys opowiadal z czego zyje ,jezdza z przyczepa i odwiedzaja rozne miejsca...Kibicuje juz im ze 3 lata...a frejer co pokazuje?Zebrze o pieniadze razem z innymi ,WSTYD...Zdrowi ludzie powinni sobie SAMI zapracowac .Pokazuja pijanstwo i leniwe zycie.Dziwie sie ludziom ze takiego cos utrzymuja ,khmerki rowniez nic dobrego nie daja od siebie procz LENISTWA.Chcielibyscie takie zony?Leniwe,niegospodarne,brudaski nie dbajace o porzadek nawet w domu...To
@pelt: Ironizuję lekko bo ciężko mi wyobrazić sobie Gapcia, który wydaje swoje "ciężko zarobione pieniądze" w ten sposób. I chciałem pokazać jakiś brak logiki - wysłanie kartki papieru 100 $ (jestem na TAK) / internet na miesiąc 6 $ (jestem na NIE lepiej na wydrę szlajać się po restauracjach).
@roo-bin: Zgadzam się, że Gapa to skąpy hipokryta. O tyle ten przykład z kartką jest nie najlepszy bo cholera wie o co z nią chodziło ¯\_(ツ)_/¯ Tak ogólnie widzę, że wielu jutuberów to skąpi hipokryci np.Cash. Szkoda im kasy na podstawowe rzeczy (u Gapy to jest chyba mikrofon i lepsza kamera), a nie szkoda im na własne przyjemności (u Gapy np.non stop Cambodię, ile ten nałóg go kosztuje?).