Wpis z mikrobloga

Byłam dziś świadkiem jak na przejściu dla pieszych baba prawie potrąciła dziecko. Dwupasmówka, na lewym pasie stały samochody (ja byłam trzecia), a ona #!$%@?ła prawym. Dzieciak se podskakiwał przez ulicę i dosłownie o milimetry uniknął kalectwa albo śmierci :/ Gdzie to zgłosić najlepiej? Nie mam nagrania, ale mam godzinę i numer rejestracyjny, bo idiotkę potem dogoniłam na światłach. Dodam, że na tych pasach są normalnie światła, ale dziś były wyłączone, a ona nawet nie przyhamowała, tylko na pełnej #!$%@? wjechała na te pasy widząc, że samochody po lewej stoją. Miasto #slupsk
#polskiedrogi #policja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cocieboli możesz normalnie zgłosić na komisariacie. Będziesz świadkiem, sprawa ruszy, jeśli nie ma monitoringu miejskiego w tamtym punkcie, to podejrzewam, że będzie to słowo przeciwko słowu.
Taguj #policja to będzie większy odzew.
  • Odpowiedz


@cocieboli: lutosławskiego/poznańska?

Dziś stałam tam z rowerem i obok inny pan z rowerem, ale on akurat wjeżdżał, ja przechodziłam. Typy po lewej i prawej się zatrzymali - środkowy sru, bo przecież mruga pomarańczowe, prawie typa na rowerze by jebnął, fakt, że się nie wjeżdża, ja tam nie wjeżdżam nawet jak światła działają - tylko przeprowadzam pojazd, ale kurde tajemnice wszechświata, że wszyscy się zatrzymują, za ciężka dedukcja, za kierownica jakiś
  • Odpowiedz
@cocieboli szkoda że bez kamerki. Ja tak typa zgłosiłem za niemal przejechanie człowieka na pasach bo wyprzedzał sznur pojazdów po powierzchni wyłączonej z ruchu.
Jedyne co miałem w związku z tym to dwa telefony od jakiegoś aspiranta. Pierwszy czy potwierdzam i czy widziałem kierowcę a drugi telefon że pirat dostał 500zl.

Założę się że ta kobieta nawet nie wiedziała że to co zrobiła to było zakazane wyprzedzanie pojazdów na przejściu dla
  • Odpowiedz