Wpis z mikrobloga

@Kadela: To o czym mówisz to fanatyzm. Wyzywać kogoś tylko dlatego że kiedyś się go wyzywało. Niczym się nie różnisz od mocherów, które fanatycznie kibicują PiSowi.

W jednym jesteś nawet gorszy, bo myślisz że jesteś lepszy od nich.

Mam wyzywać Dudę dlatego że ma bardzo dobre stosunki z Zeleńskim? I co dalej, może mam chwalić Scholtza bo przed wojną się go chwaliło?
  • Odpowiedz
  • 5
@meehow97: za te 2mld rok w rok dla tvp, czy jakies inne prezenty?

@meehow97 ja właśnie za to. Dzięki temu mogę oglądać sobie duże imprezy sportowe, teatr, fajne teleturnieje, filmy przyrodnicze i filmy nieprzerywane reklamami itd itp a wiadomościami nadal gardze
  • Odpowiedz
@VrubeL: A powiedz mi, ktore z tych programow pojawily sie juz po otrzymaniu tych 2mld? Bo z tego co widze to przybylo, ale tylko propagandy. Imprezy sportowe, teatr, teleturnieje byly dawno przed 2mlnd rok w rok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Vian a ja Dudę lubię

@meehow97: za ułaskawienie skazanego przez sąd Kamińskiego, notoryczne łamanie konstytucji, odczlowieczenie części Polaków, niezaprzysiężenie legalnie wybranych sędziów TK? A może za coś innego go tak mocno lubisz?
  • Odpowiedz
@Vian: Najgorsi są tacy jak ty którzy na podstawie jednego zdjęcia zmieniają zdanie jak chorągiewki na wietrze. PiS to rak polskiego narodu który w chwili obecnej uprawia politykę na trupie Ukrainy, wielka partia obłudników i nie chodzi tutaj personalnie o Dude tylko o to kto za nim stoi.
  • Odpowiedz
@Kadela: Najgorsi są tacy fanatycy jak Ty. Ja napisałem że podoba mi się to zdjęcie. Celowo podkreśliłem że nie będę go wychwalał i nie będę pisał że to mój prezydent.

Jest w tobie tyle jadu że sam sobie dopowiedziałeś resztę.
  • Odpowiedz
  • 1
@vorio ależ oczywiście że były, dzięki temu są nadal coraz nowsze,, rodzime produkcję a filmy nadal nie są przerywane reklamami. Rozumiem frustrację ale te 2mld nie zostały wydane na pseudo dziennik tv tylko na publiczna tv która ma dziesiątki oddziałów i kanałów. Nie dramatyzował bym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vian: ja rozumiem zwiększone środki bezpieczeństwa, no ale chyba #!$%@? nikt z tych 4 gości - prezydentów nie szykuje na niego zamachu? Ochrona mogłaby stać na zewnątrz...
  • Odpowiedz