Wpis z mikrobloga

Używa ktoś z Was Samsunga s22?

Jak to jest z jego baterią? Co recenzja to inna opinia, myślicie, że wytrzyma jeden dzień?
Nie korzystam z jakichś bajerów typu odświeżanie 120Hz, nie mam żadnej opaski, zegarka z którym będzie podłączony, korzystam głównie do smsów, Internetu, APARATU.

Chce zmienić swoje s7 bo już dosyć słabo działa i zastanawiam się jak to jest z tymi bateriami.. Używa ktoś i mógłby się podzielić?
#telefony #samsung #android #technologia
  • 12
@MrDaarkness: jeśli wyłączysz 120 hz to chyba ten jeden dzień wyciągniesz, ja używam zegarka, włączone 120 hz, lokalizacja, lecz 80% czasu jestem pod wifi (praca/dom) i przeważnie muszę podładowywać w ciągu dnia (SoT mam tak koło 4h). Bateria to zdecydowanie jedyny minus tego kompaktowego telefoniku :)
@BooB: Kurde, myślałem ze troche lepiej będzie, bo mam w rękach tez iphone 13 pro i tu bateria wytrzymuje naprawdę dobrze, ale iOS nie jest dla mnie, dlatego się zastanawiam. Ogólnie chcialem s21 ale wszędzie sa braki akurat tego modelu i patrzę na te s22..( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrDaarkness: miałem 13 pro przez 3 miesiące i tam bateria jest prze kozak, jednak iOS mnie denerwował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli jednak jakimś cudem zwykła 14 dostanie USB C i będzie miała 120 Hz to pewnie przesiądę się z S22 na iPhone, jeśli nie to zostaje na Samsungu
@MrDaarkness: Mam, używam ok 1,5 miesiąca.
Pełne naładowanie wystarcza mi na jakieś 1,5 dnia. Na noc wyłączam internet, rano jak wstaję to włączam LTE i na nim jadę do wieczora. Do tego jakieś sporadyczne youtuby, regularny wykop, poczta, trochę GPS, no i messenger w tle, czasem muzyka ze słuchawkami BT. 120Hz mam wyłączone, jasność ekranu dość niska, regulowana wg własnego uznania. Nie gram w żadne gry, AoD na dotyk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krry: a jak z rozpoznawaniem twarzy? Mam S20 FE i to kompletna porażka w porównaniu z iPhonem XS Max. Częściej nie działa niż działa. Odblokowywanie dotykiem też słabo działa i jest bardzo wrażliwe na to czy mam suche dłonie.
@Paczek_w_masle: Nie używam rozpoznawania twarzy, tylko czujnik i wzór. Kolega ma S21+ i z tego co mi wiadomo to sobie chwali.
Co do czujnika to też mam mieszane odczucia. Raz (na 100) złapie tak szybko, że nawet nie wiem kiedy, a czasem przykładam 5 razy i dupa, i muszę odblokować wzorem. Nie wiem skąd ten zachwyt recenzentów nad szybkością i precyzją czujnika.
@Paczek_w_masle: odblokowywanie twarzą w porównaniu do tego z iOS to istny żart, musiałem to wyłączyć w #!$%@?. Czytnik linii papilarnych za to pierwsza klasa, wczoraj nawet miałem palec #!$%@? superglue i bez problemu odblokowywał :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rts6102: poproszę wskaż mi inne telefony z górnej półki które są kompaktowe, wady też dawaj, chociaż to jest raczej kwestia osobista :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rts6102: napisałeś że nie jest kompaktowy ¯_(ツ)_/¯ Według mnie 6,1 cwela to idealny rozmiar, dla mnie to kompakt idealny;)