Wpis z mikrobloga

SIEMANKO SIEMANKO ŚLUBOWE ŚWIRY!!! (dynamiczne przywitanie #pdk xD)
Ślub od pierwszego włożenia, odcinek PLAYEROWY. Najnudniejszy odcinek ever.

Jak niektórzy z was wiedzą, program oglądam sobie ze spokojem w pracy, żeby później móc się pośmiać z wami na wypoku. Ten odcinek był tak do bólu nudny, że pracowałam i oglądałam jednocześnie, co by tę nudę jakoś wypełnić. Nic się nie stanie jak tego odcinka nie obejrzycie.

Para nr 1, Kamil i Agnieszka, dynamiczniaki sezonu xD Nudy nudny nudy. Cały odcinek żarli czipsy oglądali mecz. Nie ma między nimi żadnej, ale to żadnej chemii, chyba że w tych czipsach xD Agnieszka może jeszcze jako takie sygnały względem niego wysyła, tak on ma ją totalnie w dupie. Traktuje ją jak koleżankę/lokatorkę. Ona chyba serio musi być jakaś bardzo zdesperowana, że tak na niego leci. W dzisiejszym odcinku pokazali też mieszkanie naszego Oskarka z zupełnie innej perspektywy, teraz to dopiero widać jaka to klitka. Dla dwóch osób jest tam ciasno, ja nie wiem jak oni chcą tam mieszkać jako małżeństwo, ewentualnie później z dziećmi - dramat. Ja wiem, że może dzieci nie planują, ale Agnieszka snuje już dalekosiężne plany o porzuceniu Białegostoku na poczet Włocławka xD Słabo. Na fejsbuczku ich przejrzeli. Po ostatnim odcinku wylał się na Kamilka jad i na jego rodzinkę. Większość, jak nie wszyscy zauważyli to, co my tutaj, że rodzina Kamila, a głównie jego siostra, szukają w programie atencji i jest to mega słabe. Gniją też z Kamilka, że nie ma jaj i robi wszystko pod dyktando siostruni. Myślę, że nie będzie z nich takiej pary jak Anitka i Adrian, czy Wojtuś i Aga, chyba że na poczet atencji zabąbelkują xD

Para nr 2, nie wiem, nadal nie mogę ich rozgryźć, ale dobrze mi się na nich patrzy. Też zbyt wiele się nie działo, ale jakoś mimo wszystko pasują mi do siebie. Dorotka ugotowała mu obiad, pojechali razem zawieźć karmę do schroniska. Przyjechała psycholog. Ogółem nuda, ale znośniejsza niż u Oskarka.

Para nr 3, w tym odcinku widzę, że Patrycja jakby się otwiera na Adama. W poprzednim myślałam, że nie może go znieść. No, ale jakby nie mogła, to by wszystko między nimi inaczej wyglądało. Chociaż nadal jest patowa sytuacja. Matka wyciągnęła gitarę, zaczęła im przygrywać i się zacięła na jakimś akordzie xD Adam wyślij matkę do the voice senior czy coś xD bo nie wiem xD też nuda nuda nuda, nie ma o czym pisać.

Podsumowując, po tym odcinku uważam że Agnieszka i Kamil będą ze sobą tylko żeby współprace po programie się zgodziły, albo tylko dlatego, że ona jest strasznie zdesperowana i będzie się go trzymać jak rzep psiego ogona. Dorotka i Piotr widzę światełko w tunelu, jest szansa że to się uda o ile Piotrek nie będzie chciał od razu jej zapładniać po wyjeździe kamer xD Patrycja i Adam - no nie wiem xD

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 15
@dogmeat: No to to tak, ale na powiem Ci ze w pierwszym odcinku pokazali tego Kamilka jakby był nie wiem jakim rekinem finansjery, ogarniętym gościem. Tu własne mieszkanie, tu praca na stanowisku. Tak dziś pokazali jakie z niego ciele, a to mieszkanie to zwykła kawalerka w bloku z wielkiej płyty. Rodzice tez zwykli prości ludzie. Córka ze wsi wyszła i próbuje pokazać jaka to światowa się nie zrobiła. Dramat
w pierwszym odcinku pokazali tego Kamilka jakby był nie wiem jakim rekinem finansjery, ogarniętym gościem. Tu własne mieszkanie, tu praca na stanowisku. Tak dziś pokazali jakie z niego ciele, a to mieszkanie to zwykła kawalerka w bloku z wielkiej płyty.


@shnitzel: Otóż to. Ja to jeszcze gnije z tego jakich oni z siebie robili dynamiczniaków w pierwsze dni, podczas podróży poślubnej:
„Nie umiemy usiedzieć w miejscu, leżenie na kanapie to nie
@hiszpanskizdobywca: Moim zdaniem jak nie zabąbelkują to świat o nich zapomni. Zdecydowanie lepsze wrazenie robi już Robercik ze strzelna z tą dupą, mimo ze dziecko zrobili nie są jacyś nachalni, przynajmniej mi nie wyskakują z lodówki. I raz po raz jak ktos o nich napisze jakoś to to nie irytuje. Anitka z Adim życie na pokaz i „piękne” (w ich mniemaniu) dzieci, którzy jak to oni powiedzieli ludzie uważają za wypożyczone
@shnitzel: Tez mnie zaskoczylo jak male jest mieszkanie Kamila w porownaniu z jego deweloperskim ego, no ale w sumie Wojtek mial jeszcze mniejsze w czasie programu, to nie musi byc przeszkoda do zalozenia rodziny.
Nie znam sie, od razu zaznaczam, wiec jak napisze cos krzywdzacego, to blagam, niech mnie ktos poprawi. Zastanawiam sie czy relacja Agi z jedzeniem jest zdrowa, u tesciow nie chce zjesc wiecej, w domu je na malym