Wpis z mikrobloga

mam w planach postawienie sobie portfolio w formie strony internetowej. zajmuję się produkcją muzyczną, realizacją nagrań oraz miksem/masteringiem

zależy mi na tym abym mógł sobie embedować filmy youtube moich produkcji oraz rzeczy przy których tworzeniu brałem udział

poza tym chciałbym mieć maila na mojej domenie, maksymalnie myślę że 3 adresy email

w przyszłości chciałbym embedować sobie też swój sklep na tej stronie, jako producent korzystam z kilku stron za pośrednictwem których sprzedaje umowy leasowania moich instrumentali.

poza robieniem dashboardów w htmlu i css w korpo to niezbyt mam doświadczenie w robieniu takich rzeczy xD

myślałem nad wykupieniem domeny na OVH bo widzę, ze mają opcje, ktore mnie interesuja np. te maile

rozkminiam jednak czy najtańszy pakiet hostingowy by wystarczał, czy może jednak to embedowanie sklepu potem by nie było problemem na tym najtanszym pakiecie

ktoś poradziłby jak to ugryźć?

#domeny #hosting #stronywww #www
  • 6
@chilipvlmer: Cześć, możesz zerknąć na naszą ofertę na sohost®
Portfolio możesz postawić na wordpressie, a nasz pakiet SO3 NVMe sprawdzi się idealnie.
Wordpress'a zainstalujesz za pomocą paru kliknięć, a w razie jakichkolwiek problemów możesz się do nas zwrócić.
Dodatkowo w cenie hostingu masz rejestrację domeny .pl, a z kodem WYKOP hosting 30% taniej!
@chilipvlmer: Na filmy przyda Ci się sporo przestrzeni dyskowej. W nazwa.pl oferujemy CloudHosting o pojemności od 100 GB to 2 TB. Cena za 100 GB to 100 zł netto w pierwszym roku (250 zł netto w odnowieniu po roku). To, co wyróżnia naszą usługę, to bardzo szybkie działanie, dzięki technologii cloud i dostępności mocy obliczeniowej 4 vCPU i 8 GB RAM. Oferujemy całodobowe wsparcie techniczne przez e-mail i telefon.

Przeglądnij naszą
@chilipvlmer: przede wszystkim:

Musisz wykupić zarówno hosting, jak i domenę. Domenę wykup tam gdzie Ci pasuje, ale wtedy już u niektórych firm hostingowych się nie zatrzymasz, bez dodatkowych kosztów.

U nas natomiast możesz to zrobić.

Jeśli wykupisz domenę w takim OVH (bo np. mają ją tanio), to możesz skorzystać również z naszego hostingu, zwłaszcza, że aktualnie mamy na niego promocję.