Wpis z mikrobloga

Dla mirków którzy używają uchwytu iGPSport, zamówiłem sobie do niego na test uchwyt na latarkę (iGPSport S81) wycebulone za 25zł i muszę powiedzieć że solidnie to wygląda, Lumintopa ta gumka trzyma pieruńsko mocno myślałem że będę musiał trytytkami to łapać ale chyba obędzie się bez. Wyciąganie baterii do ładowania będzie trochę upierdliwe przez te pancerze ale nie ma róży bez kolców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower
k.....t - Dla mirków którzy używają uchwytu iGPSport, zamówiłem sobie do niego na tes...

źródło: comment_1649785407Jqtk6iUbG6zs0YtlOluX4E.jpg

Pobierz
  • 13
@k3lt: zanim kupiles lumintopa, miales chyba proxa aero, co nie? masz go jeszcze, zeby sprawdzic jak on sie trzyma? xD bo sam sie zastanawiam nad takim mocowaniem i licznika i lampki, ale nie wiem czy bedzie to solidne.
@k3lt: ajajaja, no to lipa, jak narazie prox mi sie sprawdza, wiec najwyzej kupie sam uchwyt na licznik. Przy okazji, uchwyt mocny? nie jakis badziewny plastik?
@Jabco: Uchwyt jest spoko, trzyma mocno nic nie skrzypi nie ma opcji żeby coś mu się stało z samym licznikiem. Zobaczymy czy przeżyje licznik i lumintopa z aku 21700, ale jestem dobrej myśli. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawe ten uchwyt na latarkę można też zamontować "na górze" w miejscu gdzie jest licznik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jabco: takie mocowanie niestety nie sprawdza się nawet na szosie. Lampka cały czas mniej lub bardziej się trzęsie, nie wspominam co się dzieje na większych nierównościach. Przetestowałem w bojach, jeżdżę dużo po zmroku (też Lumintop) i taka gumka nijak ma się do sztywnego uchwytu.