Wpis z mikrobloga

Potrzebuje ktoś z #lublin lub okolice kartonów, pudełek i innych wypełniaczy pakowych, typu folia bąbelkowa? Trochę nadal mi tego leży po przeprowadzce (i innych poczynionych zakupach wysyłkowych), a ponieważ mamy kryzys na rynku papierniczym to może komuś by się przydało. Poza tym, trochę mnie znudziło szatkowanie tego na drobno do worków na makulaturę xD

Oddam #zadarmo , warunek taki, żeby sobie po to przyjechać i zabrać.

Szczegóły do ustalenia na pw
  • 22
  • Odpowiedz
@otako: nie mam FB :/

@schon: jak nie chcesz, to nie. Opakowania tekturowe to akurat drogi biznes, a mi się skończyły pomysły na zagospodarowanie inne, niż wyrzucić
  • Odpowiedz
@lukdjy: akurat z pozbyciem się tektury nie ma takiego problemu. Bardziej kwestia tego, że to akurat nie jest typowy śmieć, bo te kartony są całe i spokojnie można puścić dalej w obieg
  • Odpowiedz
@Pangia: niestety to wiocha i z mojego śmietnika korzystam tylko ja xD

@heill: zależy co rozumiesz przez większe, ale też jakieś mam (cały wór 120l czeka na wywóz do PSZOKu)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moll: właściwie to sama jeszcze nie wiem jakich potrzebuje wielkości xD będę robić na zajęcia taki jakby obelisk i dopiero sobie będę obliczać co i jak
  • Odpowiedz
@cemiron: nie znam tych nazw :P nie jestem specem od opakowań kartonowych xD
skropak to takie kopytka z pianki, tak? muszę sprawdzić, czy nie wyrzuciłam takich
a taki kartonik mam po jakimś kranie na pewno jeden, czy więcej, musiałabym pogrzebać
  • Odpowiedz