Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Ten człowiek jest niesamowity xD
cały film poświęcony zarówno masturbacji do starej szkolnej - która już nigdy nie wróci - jak i Geremkowi i to tylko i wyłącznie po to, żeby powiedzieć jak bardzo nawet nie słabym, ale bezużytecznym człowiekiem na szkolnej jest Andrzej. W końcu lepiej jest oglądać - cytując alkinga - "breję z psiej michy", prawda?
Wyrocznia chwaliła niegdyś - i nadal to robi - swojego pana Niemieckiego za umiejętności pozyskiwania meneli z potencjałem — co ty na to walenty? oczywiście nic, bo zacząłbyś wątpić w swojego boga.
Możesz sobie pojechać do Szczuczyna, odkopać grób ś.p. Jana, otworzyć trzecie oko sam wiesz gdzie i odprawić rytuał z kartami, przez co to co z niego zostało pójdzie na szkolną do Króla Kononowicza. ile lat trzena mieć żeby robić takie coś?
Szkolna to ten, no, poważny biznes i nie większość ale WSZYSCY starzy widzowie są neutralnie, a wręcz negatywnie nastawieni do Pana Geremka. Jeśli już być stronniczym to na całego, nie?
Czekam tylko aż wlepi mu tę śmieszną pseudo-nagrodę ten, no, PRZEGRYWA roku xD
ten typ ogląda szkolną od 2006 i jeszcze ani razu(!!!) nie przyznał sobie nagrody przegrywa DEKADY
i TO powinno dawać do myślenia.

do myślenia powinno dawać też to, że osoba która zmarnowała tyle lat życia na obserwowanie - ponownie cytat - "mitomana ze starosielc" nie tylko szkaluje Pana Sławomira, którego filmy ogląda od deski do deski, ale stanowi również całkowicie niepodważalny autorytet dla ogromnej części tej społeczności.

i to jest ten sam człowiek, który twierdzi że to LATEKSOM odbiła palma.
na szczęście coraz mniej ludzi liczy się z jego zdaniem, gdyż ludzie wyrastają może nie nawet ze szkolnej samej w sobie, ale z jego toksycznych treści i wreszcie zaczynają myśleć samodzielnie.
no ale KING WYROCZNIA oglądamy dalej piotr fronczeski hehe
#kononowicz #kotd to megaloman
Pobierz kubinka0505 - Ten człowiek jest niesamowity xD
cały film poświęcony zarówno masturbac...
źródło: comment_16497788132h3puPeJdSynuMDrl1NMTP.jpg
  • 8
@kubinka0505 nooo bez kitu, a ja się pytam dlaczego Bóg Niemiecki tej szkolnej jeszcze nie wybawił od Sławeczka i czemu filmy nagrywa z Jacusiem?
Stary sfrustrowany, bo materiały są dobre ale mocno cenzurowane i tym psute, ale skoro tak cierpi z tego powodu to ja się też pytam kiedy on albo jego koledzy-bogowie-wyrocznie-czynnialkoholicy ulżą sobie w cierpieniu obsesji na punkcie szkolnej której nie mogą zaspokoić przez swoje nieudacznictwo?
@kubinka0505: A ja Kinga rozumiem. Szkolna zatacza po raz kolejny koło. I te wszystkie sytuacje już były tylko, że w lepszym wydaniu.
- Paczki z darami, gównem, śmieciami ,
- listy typu mecenas z piaseczna czy Tomasza Terki
- Wyprowadzka Majora do Krakowa
- Instalacja na miejsce Majora Wujka Janka
- Nawet Pawełek z Warszawy przeżywał swoje cykle Barneyozy
Przeżywając to samo jeszcze raz ma się wrażenie , że ogląda się