Wpis z mikrobloga

  • 20
Dzisiejsze spostrzeżenie.

Te 40-letnie ściany są ze sobą połączone tak luźno, jak luźne jest pojęcie niezależnego sądownictwa w szeregach PiS.

Ściany działowe to tektura z gipsem. I to, że to się ledwo trzyma, ale jest tanie, solidne i spełnia swoją funkcję, to jedno. Że ściany betonowe nie są ze sobą połączone, to trochę mnie zaskoczyło.

Kuchnia jest całkowicie do zbicia. Ściany są radosną twórczością osoby, która nie później niż w 1991 roku odkryła, że w mieszkaniu można poprawiać nierówności. Na plus, że nie muszę już zrywać tapet, bo nie ma po co.

Mury runą. Niebawem.

Kupiłem zestaw 5 maseczek FFP3. Jestem alergikiem i pył źle na mnie działa.
Straty wyceniono na 32.49 zł.

#remontujzredem
red7000 - Dzisiejsze spostrzeżenie.

Te 40-letnie ściany są ze sobą połączone tak luź...

źródło: comment_1649713644QcYd1V5YFkpZNpxMRugVTz.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@red7000: jestem w trakcie remontu mieszkania z lat 80 w wielkiej płycie. Po 4-5 miesiącach zmagań, pierwsze co bym zrobił to zamówił kontener na gruz 10m3 i zrzucił wszystkie tynki, ściany działowe. Dosłownie tydzień bym poświęcił na rozwalenie wszystkiego. Ja tego nie zrobiłem i co tydzień zbijam jakąś ścianę - ciągle mam syf od kurzu :D
  • Odpowiedz
@red7000: pierwsze dwa miesiące robiłem z dziewczyną po godzinach. Od 3 miesięcy dzióbię z wujkiem, który ma trochę większe pojęcie budowlane (ja przed remontem nigdy nie używałem wkrętarki). Jak masz jakieś pytanie to pisz, postaram się pomóc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@red7000: ostatnio jak robiłem u jednego gościa to ściana się bujała dosłownie. Zaproponowałem #!$%@?ć ścianę i dać podwójne płyty gk. Nie zgodził się na koszta. Później pytałem czy chce to zaciągnąć siatką z klejem i też nie chciał. Ściany z gazobetonu klejone na sam cement xD
  • Odpowiedz