Wpis z mikrobloga

@hlebak: dzie on ma uszy i jak on slyszy?

ale bym nasral mu na leb, takim zwyrolom, tylko dzieci strasza i starszych ludzu takim byciem smietnikiem na lbie, ha tfu

takie wgniecenia to ja bym mu cepami zrobil na tym lbie, bez tej operacji, no nienawidze takiego sortu ludzi, moze wychodzi ze mnie prymitywny czlowiek w takich sytuacjach, ale moze sa ludzie co podobnie szkaluja takie dziwolagi zasrane¯\_(ツ)_/¯
@ThiZ: ale co ty wypisujesz xD na story normalnie pokazuje antonio jak mu dzieci machają, zdjęcia z nim robią i w ogóle. schowaj kompleksy i zajmij sie swoim życiem, bo musisz mieć serio smutne żyćko jak denerwuje cie to jak inni wyglądają xD

a i ten.. jedyne co byś mu zrobił to miejsce na chodniku piwniczaku z nadwagą
źródło: comment_1649734773fE9AbptZv5fxTxz8QJhu05.jpg
@wrog_najwiekszy: przeciez to normalna sylwetka, ale widze, ze tak szczegolowo wypisujesz ze swoich doswiadczen argumenty w moja strone xD

i chyba nie musze ci tlumaczyc, ze co mnie promil dzieci? xD dla wiekszosci takie cos to paskuda

i nie, nie denerwuje mnie jak wygladaja inni, kazdy ma prawo wygladac jak chce, ale ze smakiem, tak jak nie tolerujesz ludzi z #!$%@? sad na czole, tak samo takiego stwora co robi wszystko
@wrog_najwiekszy: serio, albo jestem slepy, albo to ty z piwnicy nie wychodzisz, typ ma moze z 80kg wagi maks i z 38 w lapie? ty uwazasz to za nieosiagalna sylwetke? xD

z naszej dwojki nie mam problemu wstawic zdjecie, skoro ty uznajesz to za duza aparycje XDDD toc zwykla, normalna aparycja, niektorzy majac predyspozycje to i zrobia taka forme w poltora miesiaca silki, bedac tam pierwszy raz w zyciu
@wrog_najwiekszy: no skoro wrzucasz jego sylwetke mowiac, ze mu miejsca zrobie, to z gory zakladam, ze uznajesz to za ponadprzecietna sylwetke, bo inaczej czemu mialbym mu schodzic?

wiec co najwyzej to ty sie osmieszyles chcac mi #!$%@?, a wyszla wiedza, ze co najwyzej ty mozesz byc ulancem z piwnicy xD nie, zebym ja siebie robil za duzego, ale jeszcze niedawno sam bylem podobnej postury dopoki nie zostalem zamkniety w lozku na