Wpis z mikrobloga

jakby kogoś interesowało co sie dzieje w kts xD

1. platforma powstała, jeszcze nie wiadomo jakim kosztem, ale niczemu nie służy, jak ktoś zauważył w wordpresie można taka postawić w jeden dzień
2. cześć ludzi nie dostała jeszcze swoich fantów, a część tak, część się nie może zalogować (komentarze z fb)
3. na fb istnieje zamknięta grupa dla akcjonariuszy, gdzie nie można pisać postów, a wszelkie pytania w komentarzach są ignorowane (nastroje w komentarzach fb są negatywne)
3. zarząd dalej nie jest wybrany, niestety nie wiem jak przebiegaja "rekrutacje" XD na resztę stanowisk
4. platforma udostępnia wyciągi z konta, natomiast jest tam masa niejasnych płatności - do konta są podpięte karty kredytowe którymi ktoś płaci np 1000zł, nie wiadomo za co XD
5. na platformie pojawiło się jedno głosowanie, dotyczące Marcina Burkhardta, napisane w taki sposób że zostało przegłosowane, następnie pojawia się na platformie taki artykuł

Propozycję od Krzysztofa Stanowskiego dostałem ponad rok temu. Niestety musiałem wtedy odmówić ze względów zawodowych

nikt się nie zastanawia nad plusami minusami, zatrudniania do kts 38 letniego piłkarza z ambicjami trenerskimi, stanoski mówi że dobry chłopak to bierzemy

6. dodatkowo trener nastawiony jest na sukces (i dobrze), ale z takim podejściem to się nie uda, widzę duże różnice podejściem i oczekiwaniami co do "projektu"
7. ogólnie nastroje i komentarze pod social mediami są dość negatywne

ktoś jeszcze śledzi ten projekt?

#weszlo #ktsweszlo #kanalsportowy #stanowski
  • 15
@Mr_Frodo: tak to jest, jak zamiast stworzyć porządny biznes, robisz ich 10 w tym samym momencie, oczywiście po łebkach, część z nich przekazując w ręce swoich "zaufanych". bo mimo wszystko nie chce mi się wierzyć, że Ksysio intencjonalnie naciągnął ludzi na hajs, przewidując że będą potem niezadowoleni. Być może wydawało mu się, że świadomość bycia "wspólnikiem" Stanowskiego, przysłoni im wszystkie potencjalne negatywy, a tu gong.
bo mimo wszystko nie chce mi się wierzyć, że Ksysio intencjonalnie naciągnął ludzi na hajs, przewidując że będą potem niezadowoleni.


@mrpickles_: xD Reklamował to jako real life FM, a od początku było wiadomo, że "akcjonariusze", posiadający jedną, dwie czy dziesięć akcji o niczym istotnym nie będą mogli decydować. Czy to wprowadzanie w błąd? Trudno mu to jednoznacznie zarzucić, ale on dobrze wie jaki poziom reprezentuje twarda fanbaza jego, weszło i KS...
@stdx: jaki system? XD mówisz o tej stronie z 3 zakładkami?

podsumowanie - wszystko poniższe
decyzje - zwykła ankieta
finanse - trzy belki i 2 załączniki
management - pusty

plus system zarządzania użytkownikiem?

ma kosztować 800 tysięcy? XD