Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #ukraina #rosja #wojna

Młodzi Rosjanie są ofiarami wojny w Ukrainie.
Młodzi i biedni.

Wychowani od urodzenia w systemie, w którym jest totalna propaganda, który szczuł ich na wszystko co zachodnie itd.

Biedni tak bardzo, że upatrywali w wojsku szansę na lepsze życie albo biedni tylko na tyle, żeby nie móc się wykupić od obowiązowej służby.

Poddani indoktrynacji i praniu mózgów albo po prostu oszukani.

Tak - wojsko rosyjskie zrobiło i wciąż robi nieludzkie rzeczy Ukraińcom, którzy tylko chcieli żyć, pracować, wychować dzieci, umrzeć ze starości, ale... jestem przekonany, że ~99% chłopaków, którzy do nich strzelają, chciało tego samego do czasu, aż wpadli w tryby rosyjskiego systemu, sączącego im nienawiść do głów 24/7.

Młodzi, biedni i głupi płacą życiem za skur%%ynów, którzy dbają tylko o władzę i pieniądze.

Przypomina Wam to coś?
  • 90
@Deska_o0: #!$%@? typie, piszesz że powołujesz się na źródła jednocześnie nie umiejąc wskazać ŻADNYCH źródeł swoich rewelacji na temat skuteczności propagandy, uciekasz od pytań które Ci zadaję a teraz nazywasz mnie głupim xD Może cofniesz się do szkoły podstawowej i potrenujesz czytanie ze zrozumieniem zamiast plątać się w meandrach swojej antylogiki?
nie umiejąc wskazać ŻADNYCH źródeł swoich rewelacji na temat skuteczności propagandy,


@morisson-kaspini-jakub: wyniki wyborów się nie liczą bo widziałeś sondaże i partia wstydu ma w nich jak zwykle mniej xD
Weź jakiegoś rumianku wypij bo jeszcze na zawał zejdziesz
@pokpok: kiedyś był tak eksperyment więzienia, gdzie już po poprawnym przeprowadzeniu wyszło, że jesteś kim jesteś i to nie działa tak że jakby była wojna to nagle być z normalnego gościa zaczął gwałcić małe dzieci.
@Deska_o0: Super źródło bulwo xDDDDD Masz jakiś dowód na to, że to akurat PiSowska propaganda miała wpływ na wyniki wśród młodych podczas wyborów w 2019? Masz dowód na to, że młodzi się wstydzą i dlatego sondaże zaniżone? Czyżby chłopski rozum? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weź się już nie ośmieszaj, odpuść boś za głupi żeby ze mną dyskusję wygrać. Plączesz się jak dzieciątko we mgle, a wystarczyło nie
@morisson-kaspini-jakub: po co ja mam ci odpisywać jak pomijasz moje wypowiedzi i odnosisz się do własnych urojeń? Nieźle ci banie sprali, pogratulować, szczekanie przez internet jest żałosne, ale czego się spodziewać po takim patusie ¯\_(ツ)_/¯
@Deska_o0: Ja pomijam odpowiedzi? Nie ustosunkowałeś się do nawet JEDNEGO mojego pytanie, wypisałeś tylko jak to sobie wszystko uroiłem, jak to powołuję się na chłopski rozum a Ty masz te swoje mityczne źródła (których nie umiesz podać) XD Weź już zamknij mordę, bo naprawdę nie mam siły udowadniać Ci jak poważny jest Twój problem indolencji intelektualnej.
bronisz Rosji?


@zoladz__: w którym miejscu broniłem jakiekolwiek kacapskiego podczłowieka?
@morisson-kaspini-jakub: nie wołaj mnie patusie chyba że zaczniesz odnosić się do tego co piszę, ewentualnie Podzielisz się adresem i spróbujesz ta pyskówkę na żywo powtórzyć, chętnie nauczę kultury jak rodzice nie potrafili i wyrosło to na internetowa szczekaczke ubliżającą obcym ponieważ czuje się bezkarna zza komputera
@Deska_o0: HAHAHAHAHAH XDDDDD Ja #!$%@?, nie dość że jesteś takim progresywnym botem wyuczonym pseudomądrych hasełek pokroju ''ad personam'' (kiedy pierwszy zaczął mnie zyzywać), ''źródło'' (którego nie umiesz podać xD) albo ''chłopski rozum'' (którym analizujesz rzeczywistość (bo ''źródło'' nie istnieje) A TERAZ JESZCZE MI GROZISZ XDDDDD HAHAHAHAHAHAHAHAH Ponawiam pytanie - czy odniosłeś się chociaż do JEDNEJ rzeczy jaką napisałem? Jak mam normalnie dyskutować z osobą, która reprezentuje taki rynsztok? A i nie
@stan-tookie-1 nikt tego nie usprawiedliwia. Tylko, że to prawdopodobnie jest marginesie. Haniebny, bestialski, nagłaśniany, ale margines.
Większość Rosjan to dobre chłopaki, które urodziły się w #!$%@? miejscu i czasie... I teraz robią za mięso armatnie, bo Putin z garstką #!$%@?ów postanowili przejść do historii i przejąć kontrolę nad Ukrainą.
@pokpok pojedyncze przypadki takich akcji jak robią Rosjanie znajdą się w każdej armii. Ale skala tego co robią Rosjanie, i to nie od dzisiaj, daleko przekracza wszystko to, co cywilizowani ludzie uznają za "normalne" nawet w trakcie wojny.
Biednych i niewykształconych ludzi masz w każdej armii.
@pokpok
Myślę podobnie jak ty, ale może brakuje nam po prostu wyobraźni. Bo ja nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak 20-latek mógłby być, tak po prostu, bez niczyjej ingerencji, rzeźnikiem zdolnym do rzeczy które dzieją się na tej wojnie.
@pokpok: widziałem, nawet czytałem o kilku tysiącach aresztowanych, ale wydawało mi się, że kraj liczący 144mln ludzi ma trochę więcej młodych niż kilka tysięcy (optymistycznie zakładając że to byli sami młodzi)
@pokpok: może bym poszedł może nie - z całą pewnością gdybym nie poszedł to uzasadnione byłoby wysyłanie mnie w #!$%@?

Pewnie że są bohaterami - szkoda tylko, że przez brak zainteresowania swoich rówieśników, a może wręcz poparcie dla Putina, skończyli spałowani i aresztowani. Choć to i tak lepiej niż rozczłonkowani, powiązani w pęczki i zgwałceni Ukraińcy

Serio chłopie, #!$%@? z nimi. Miałem takie rozkminy jak ty, nawet mi ich było trochę
@powaznyczlowiek to przemyśl sprawę tych, którzy od dziś będą się upierać przy tym, że polscy piloci nie popełnili błędu bo Rosjanie wysadzili tupolewa kilkadziesiąt metrów przed brzozą?