Wpis z mikrobloga

@FxJerzy:
Dla mnie to jest fenomen

Musk inwestował w Twittera od stycznia i akcje cały czas spadały, ale po wiadomości w mainstreamie, że najbogatszy człowiek na Ziemi inwestuje w Twittera, to Twitter od razu wystrzelił w górę

Czyli, wychodzi na to, że sam news o jego inwestycji, jest bardziej watrościowy, niż jego próby naprawienia platformy...
Dla mnie to jest mistrz manipulacji, ma rzesze ludzi co są w niego strasznie zapatrzeni i
Dla mnie to jest fenomen


@Byku_of_wall_street: żaden fenomen, może nie wiadomo kto inwestować ale jeśli nie ma charyzmy i wiadomo że wsadzi ludzi co naprawią sytuację i postawią na nogi to inwestorom od razu zapala się zielona lampeczka i dokupują.
@FxJerzy:
Rozumiem, że jest kupa ludzi co wierzy w jego slowa
Ja jestem po przeciwnej stronie, nie wierzą ani w jedno słowo tego typa
Robotaxi, tunele, cybertruck.... Miało być już dawno, ale oczywiście problemu techniczne bla bla
Tak jak mówię, mistrz manipulacji, ma dużą siłę przebicia i to go ratuje
@grypa-grypowska:
Wszystko rozumiem, ale co z tego jak póki co na horyzoncie nie widać poprawy.
Jeszce raz powtórzę, że nie na surowców aby to zrobić, już nie nie wspominając o chipach, których ev potrzebuje znacznie więcej niż spalinowy samochód, hute musisz odpalić gazem, albo węglem koksujacym, które tylko drożeją także końcowy produkt będzie droższy, a to, się przeniesie na końcowego konsumenta...w tym okresie nie ma to racji bytu.
Pisze o ty