Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie chłopa 4/10 max 5. Zawsze zaruchałem, bo mam bajerę, dobry sprzęt i długo rucham, a laski to lubią... xD

Ale to co teraz się dzieje z tymi Ukrainkami to jest pompa. Nie dość, że śliczne, urocze, rozmowne, uśmiechnięte, to jeszcze chętne na niemal każde figo fago i byle kiedy. Miałem już 2 przelotne romanse z nimi odkąd trwa wojna i gdybym szukał żony to właśnie chciałbym Ukrainkę, najlepiej jakby była jak dwie poprzednie. Nie #!$%@?, pogłaska, przyniesie śniadanie, nie drze ryja o rzucone soksy po 3 randce, wymasuje, zagrzeje, dobry obiad zrobi, nie sapie o piwo z kolegami, baaa jedna nawet zrobiła dla mnie i chłopaków jakieś tapasy, ogarnęła przekąski. Chce się uczyć polskiego, chce funkcjonować, nawet chce iść do pracy!!! Dobry materiał na żonę.

Ruchać nadal będę co mi się nawinie na bolca, ale na żonę brałbym Ukrainkę. Chłopaki średniaki wychodźcie z piwnic, macie szansę. One mają inne wymagania niż nasze przereklamowane zmanierowane księżniczki.

No chyba, że jesteś maszkara to jesteś maszkara i zostaje jazda ręczna.
#niebieskipasek #rozowypasek #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624f9fc112e12f55c9e7e0f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
AgresywnaObywatelka: Widzę przed Wielkanocą gdzie dzieci mają dużo wolnego czasu - bajty potrafią być dopieszczane.
Szkoda, że inflacja nie uwzględniła cen internetu o kilkaset %.
Może by nie było takich bajtów?
Ale dam te 2,5/10. Ocena wyższa dlatego, aby więcej nie pisać takich bajtów.
My dorośli rzadko kiedy mamy czas na czytanie takich bajtów z racji zbliżających się świąt.
Wesołych Świąt.

Zaakceptował: LeVentLeCri