Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #amanekashiko #idolmaster #madokahiguchi #anime #

JA #!$%@? #!$%@? MAĆ!!!

Wbijam na instagrama, a tu całe konto #!$%@? coin scamerami i moje relacje. No #!$%@? mać (╬)

Tak się kończy ściąganie lewych modów do X Plane (°°

Teraz czeka mnie piękna noc zmienia haseł, skanowania całego dysku i czyszczenia instagrama, bo tylko on oberwał. Chociaż już na Appdata znalazło jakieś gówno z "advertisement" ()
Pobierz BlackReven - #randomanimeshit #amanekashiko #idolmaster #madokahiguchi #anime #

JA...
źródło: comment_1649548784cdg8Gq0mCbGlltZsepUZSO.jpg
  • 19
@BlackReven: Czy aby na pewno to sprawka modów, a nie zasługa pewnej kolekcji? ( ) Tak w temacie, to kiedyś miałem jakiś plugin w chrome żeby było śmieszniej z oficjalnego sklepu i tak se był zainstalowany parę lat, aż pewnego dnia zauważyłem że zacząłem dostawać arabskie sugestie na facebooku. Okazało się że addon został sprzedany jakieś firmie która dodała do niego funkcje że jak człowiek
@Hajak: Na pewno, bo przez przypadek pobrałem jakiegoś minera zamiast must have moda, ale myślałem, że go usunąłem, bo w procesach już nic nie siedziało xDDD

@Nadaje_z_piwnicy: Instaluje się. Kurde, ale nie wiem jak to jest zrobione, bo nawet jak z telefonu usuwam te fallowersy to nadal się pojawiają te same. Jakby z jakiegoś skryptu je brało ( _)