Wpis z mikrobloga

@Lecerdian:
Znów weekend. Wykop, dalsze grzebanie w zdjęciach, edycja tekstu, który niedługo zamieszczę tutaj, messenger.

Tym razem coś nie tyle aspirującego do artystycznej fotografii, a pamiątka. Amulet, który dostałem od przyjaciela. Tusz, który mi pozostał po rapidografach, a w nim zanurzone wspomnienia ze średniej szkoły. Swoją drogą, kto je tak nazwał? Każdy, kto ich używał rozumie, że słowo rapid średnio do nich pasuje.

W każdym razie amulet przedstawia Białego Czarodzieja, kurde w tym wypadku lepiej brzmi już White Wizard, symbol z kalendarza Majów, który również odpowiada Jaguarowi. Ja się w tym już pogubiłem, bo dawno nie zgłębiałem, ale w sumie może znajdę kogoś, kto się zna. Niemniej, podobają mi się znaczenia w ich kalendarzu, a to była kultura z bzikiem na punkcie astrologii i w dodatku jakieś bodajże parę lat temu, odkryliśmy, że ich populacja była o wiele większa niż dotychczas sądzono.

Amulet niestety zgubiłem, lecz jego sens pozostał we mnie i wciąż czeka na pełne rozbudzenie.

#lecerdianluxetumbra #fotografia #tworczoscwlasna #nocnazmiana #feels #gownowpis
źródło: comment_1649546811p06d68uNE1cvWccESpAIiZ.jpg