Wpis z mikrobloga

@putabarca: #!$%@? zastanawiam się czy to nie ja napisałem tą historię bo u mnie takie same doświadczenia.
23lvl prawik nieśmiały z kompleksami. Zacząłem chodzić na divy i po kilku miesiącach +1000000 do pewności siebie z babami i nie traktuję seksu jako niewiadomo czego.
Terapia divowa zawsze na +
  • Odpowiedz
@trochelipa: To weź kredy, zmień pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trochelipa: Co Ci daje ? Chyba awanturę, że śmieci nie wyniosłeś. Poza wyjątkami po 10 latach będziesz miał seks ze 2-3 razy w miesiącu. Wydaje Ci się, że to ściema ? Popytaj ludzi z dłuższym starzem. Oczywiście są jakieś tam wyjątki, ale reguła jest reguła.
  • Odpowiedz
@fiddle: No ja szukam tej wyjątkowej, raz znalazłem ale #!$%@?łem to orkiestrowo.
Czemu większość ludzi jest ze sobą nieszczęśliwa? Ponieważ szukają byle kogo, byleby nie być samymi, a potem zostają ze sobą z przyzwyczajenia i znowu, strachu przed samotnością.
  • Odpowiedz
@trochelipa: Dokładnie tak jest ziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak naprawdę to niski odsetek par jest szczęśliwych. Ale to nie tylko lasek dotyczy, z wieloma przyjaźniami dzieje się podobnie (bez seksu oczywiście ;) ).
  • Odpowiedz
@trochelipa: "sęk w tym, żeby znaleźć taką, która nie pójdzie za ładniejszym i bogatszym, pewnie dlatego tak ciężko mi znaleźć odpowiednią loszkę, byle jaką sam bym się znudził"

Tyle, że takich kobiet nie ma. Ludzie pod względem podążania za tym co dla nich atrakcyjne, wygodne, etc. są jak alkoholicy. Kobieta może ci mówić, że jej nie interesują bogaci przystojni faceci i kocha tylko ciebie, ba - może nawet w to wierzyć
  • Odpowiedz
Tyle, że takich kobiet nie ma. Ludzie pod względem podążania za tym co dla nich atrakcyjne, wygodne, etc. są jak alkoholicy. Kobieta może ci mówić, że jej nie interesują bogaci przystojni faceci i kocha tylko ciebie, ba - może nawet w to wierzyć i być szczerze przekonaną o słuszności swojej postawy, ale wystarczy drobny impuls, jakaś "wpadka", potknięcie ze którejś ze stron w jakimś aspekcie i wszystko idzie w ruinę. Zmienia się
  • Odpowiedz