Wpis z mikrobloga

ale jestem mega zadowolony z #xboxseriess po przesiadce z #ps4 . W gabinecie gdzie stoi konsola mam tylko tv FHD więc słabsza wersja jest idealna, a quick resume to #!$%@? game changer dla tych co mają mało czasu na granie. 10s od startu konsoli i mogę ogrywać gierki z game passa.
#xbox #konsole
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kszych: jak wyłączasz konsole całkowicie to w sumie jest niewiele dłużej, bo dalej masz quick resume :)
Series s to teraz deal nie do przebicia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magicznyfred: no fakt :) to bardzo dobry upgrade z ps4. Ładniej. Szybciej. Ciszej. Inna biblioteka gier. Zrobiłem Podobna zmianę i narzekam tylko na słabe pady. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eSss: ja mam ps4 fat, ten oryginalny duży, wiec dla mnie rozmiarem spora na plus. Slim miał normalne bebechy, nie jak pro? Moim zdaniem będzie bardzo duża. Czasy ładowania krótsze dziesięciokrotnie w wielu tytułach. Quick resume robi mega robotę, potrafię mieć "w pamięci" z 7 gier i przełączać się nimi bez ekranów ładowania. Klatki są lepsze w większości gier bo ms dodał fps boost do ogromnej liczby starych tytułów. Kilka rozczarowuje
  • Odpowiedz
  • 0
@annotate ps4 slim ma te same bebechy co fat. Właśnie gram na ps4 w cod warzone i tragicznie chodzi spadki FPS są bardzo zauważalne, domyślam się że na series s powinno to lepiej chodzić, i właśnie też z tymi padami Xboxa i bateriami, ale wiadomo że można akumulatorki kupić. Chyba się zdecyduje i przejdę w nie dalekim czasie, chyba nie powinienem żałować ;)
I plus series s to ssd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eSss: cod warzone na tej nowej mapie był mocno #!$%@? i porzuciłem go zanim zrobili patche, ale na tej miejskiej chodził BARDZO dobrze. Płynna rozgrywka, natychmiastowe wczytywanie, lepiej wygląda. Będziesz zadowolony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eSss: jak nie chcesz akumulatorków to pamiętaj że pady xbox trzymają bardzo długo. Te z ps4 potrafiłem wymieniać przy intensywnym graniu w połowie wieczora :) w podobnym ciągu ten z xbox trzymał mi (na aku) tydzień :p I mówię tu o graniu ciągiem w jakąś fabularna wieczór w wieczor
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eSss: na pewno. Z dwóch znajomych tak zmieniło i twierdzą że rewelka. Tutaj na tagu raczej też taka zamiana jest chwalona.
  • Odpowiedz