Wpis z mikrobloga

BTW: to połączenie jest illegal. Ale zasady są po to, żeby je łamać (zwłaszcza, jeśli się robi to świadomie. Prawda?).


@damw: ale to połączenie jest illegal nie dlatego bo tak i #!$%@? a bo naprężenia :P
@Kryspin013: te baseplate są na tyle elastyczne, że te 0,14 mm nie zrobi dużej różnicy. A klocka po prostu nie docisnąłem na maxa i myślę, że będzie git. A jeśli by miał strzelić 4070 to c..j z nim. Kupię sobie kolejnego za 5 lat xD
ja tam jestem skrzywiony o bym szukał legalnego rozwiązania xD


@Kryspin013: ok, niech ci będzie. Specjalnie podniosę wszystko o 1 plate i już naprężeń nie będzie
@Kryspin013: ten czerwony i pomarańczowy naciskaja na studa z baseplate. I tutaj zależy od tego na jakim elemencie zamontujesz. Jeśli np na technic brick to jest git. To jest wtedy legal. Ale jeśli zamontujesz na zwykłym brick, to jest przypał. Bo na stud masz napis LEGO który wystaje 0,14 mm i robi naprężenie na klocek xDD
W każdym razie ja nie zwróciłem uwagi na to naprężenie o którym wspomniałeś - poprawię
ten czerwony i pomarańczowy naciskaja na studa z baseplate. I tutaj zależy od tego na jakim elemencie zamontujesz.


@damw: wiem, ale o tym na początku nie pomyślałem tylko o tym bocznym xD

Bo na stud masz napis LEGO który wystaje 0,14 mm i robi naprężenie na klocek xDD


Też oglądałem ten filmik i teraz jestem wypokowym ekspertem od nielegalnych połączeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)