Wpis z mikrobloga

Uwaga Mircy, uwaga zwłaszcza #krakow rejon błonia krakowskie śródmieście. Romki z dzieckiem na ręce podchodzą do ludzi i pokazując niby to ukraiński dowód (wskazując kciukiem na flagę UKR w prawym górnym rogu plastiku i zasłaniając ręką całą resztę, w tym zdjęcie) #!$%@?ą coś niby po ukraińsku że są z UKR i potrzebują pieniędzy. Pod Słowackim #!$%@?łem taką jedną, najpierw zaskoczony zapytałem tylko czemu nie idzie do jakiejś organizacji, przecież tyle pomocy jest. Po sekundzie do mnie dotarło co się #!$%@? jak się jej przyglądnąłem (owszem, jasna jak na Romkę ale rysy twarzy na pewno nie słowiańskie) to zacząłem jej #!$%@?ć żeby odsłoniła zdjęcie na blankiecie a jak zaczęła uciekać to zacząłem za nią krzyczeć że na tragedii ludzkiej chce oszukać #!$%@? itd. itp. Uważajcie i nie dajcie się podejść, bo w pierwszym odruchu normalny człowiek zawsze chce pomóc.
#ukraina #wojna #pomoc #pomocdlaukrainy
  • 8
  • Odpowiedz
@Xenoth: Ja się tak dałem w ciula zrobić. Też z Krakowa.

Jakieś 3-4tyg temu, gdy do Polski zaczeły sprowadzać się coraz większe ilości Ukrainek.

Do moich drzwi (w bloku) ktoś zapukał, patrze przez Judasza a tam jakaś mała dziewczynka - 7-8 lat. Otwieram, a obok zaraz stoi jakaś dziewczyna - na oko 20 lat. Troszkę ciemniejszy kolor skóry. Zapytała czy mogę jej dać na jedzenie. No to ja, jako samiec alfa,
  • Odpowiedz
@Einsoczen: To masz nauczkę, ciesz się że tylko dwie dyszki. To prawie jak za darmo lekcja. Ja się już nauczyłem że nigdy nie daję do ręki tylko zawsze pomagam przez sprawdzone organizacje. A robię to często. Raz prawie się #!$%@?łem jak w tym samym miejscu zaczepiła mnie babka (chyba polka) i na migi mi podkłada kartkę że zbiera na jakiś ośrodek dla głuchoniemych. I lista jakaś na kartce A4 tabelka z
  • Odpowiedz
@Xenoth: A propos romów to przypomniała mi sie historia, jakiś rok temu zaczepiło mnie kilku gości i wreczyli dlugopis i pokazali dokument gdzie zbierali podpisy na rzecz osob gluchoniemych, mlodzi faceci w wieku 20-40. Przeczytałem i pytam sie chłopa o co chodzi a oni pokazują że wszyscy są głuchoniemi i żebym podpisał xD Jak im odmówiłem że nie podpisze to podstawili mi pod nos puszke zebym chociaż wrzucil pieniazka, na szczescie
  • Odpowiedz
@Shutub: ten sam sposob stosuja cyganki w paryzu. Zaczepila mnie pod katedra kazala podpisac ja nie cztalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a druga w tym czasie wlozyla mi reke do kolczana. Zorientowalem sie w ostatniej chwili i odruchowo #!$%@? plaskuna na policzek
  • Odpowiedz