Wpis z mikrobloga

#niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoholizm

Dzień 9 bez stałego miejsca zamieszkania.

Wczoraj nie działo się nic szczególnego i dlatego nie dodałem nowego wpisu.

Dziś wstałem o 6, wypiłem herbatę i wyszedłem się ładować do poczekalni.
Pogoda przez pół dnia nie dopisywała i zniechęcała do jakiejkolwiek aktywności, padał deszcz naprzemiennie z gradem, wiało mocno, świeciło słońce, znowu ciemno, bez deszczu i deszcz...

Pomimo kichy atmosferycznej załatwiłem kilka spraw, a mianowicie:
- wypłaciłem wypłatę z poprzedniego miesiąca
- zamknąłem konto bankowe
- zjadłem taki obiad co dawno takiego nie jadłem(kotlet schabowy z serem i pieczarkami oraz rosół, a do tego marchewka z jabłkiem i czerwoną kapustą)
- odwiedziłem komornika nr 1 coby chociaż w małym stopniu dowiedzieć się szczegółów odnośnie zajęcia, które ciąży na moich barkach
- oddałem 30 PLN jednemu mirkowi ale się nie odzywa czy te doszły
- kupiłem powerbank(jedyny wydatek oprócz obiadu) żeby mieć jak ładować telefon w ogrzewalni, bo nie wolno się podłączyć do sieci...
- wstępnie umówiłem się z właścicielką domu na wtorek, by móc dogadać szczegóły wynajmu pokoju.

Aktualnie jem kolację i myślę, gdzie wpłacić lub "schować" pieniądze, by nie nosić przy sobie takiej ilości gotówki.

Dzień nieszczególnie obfity we wrażenia i zrealizowane rzeczy ale na trzeźwo. W sobotę chcę iść na pierwszy od 4 lat miting AA i trochę się dygam jak za pierwszym razem ale wiem, że to nie jest straszne i mi pomoże psychicznie. Jednak trochę się cykam.

Miłego wieczorku!
o.....o - #niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoho...

źródło: comment_1649435151i6qrZouPsoaN68bP2LJV2R.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@iMarek22 mam jeszcze dwa xD
To które zamknąłem jest w PEKAO, po otrzymaniu wypłaty, mając dostęp do kwoty wolnej od zajęcia i tak muszę udać się do placówki celem wypłaty pieniędzy, bo na koncie widnieje 00.00 PLN....
A żeby było śmieszniej, nie mogłem tego zrobić wczoraj od razu po przyjściu wypłaty tylko dopiero dzisiaj i to z pomocą pracownicy, która zadzwoniła do pracownika który zrobił to ręcznie... Ogólnie nie polecam tego
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirassx hmm, dużo piłem. Wydawało mi się wtedy że jest ok. A jak nie piłem to zamiennie paliłem trawę, która kupowałem w hurtowej ilości - 10, 15g. Za 400, 500, 600 PLN.

A że kasa uciekała na używki to zacząłem grać na automatach żeby te pieniądze odzyskać. Fakt, udawało mi się wygrywać po 200-500 złotych ale gdy przegrywałem wszystko, brałem chwilówki.

Ponadto kupowałem rzeczy, które były mi wtedy "niezbędne", a od
  • Odpowiedz
@oo__oo: Oby się udało wyjść na prostą,ja akurat nigdy nie miałem problemu z alko właściwie od paru lat całkowita abstynencja,ale mam kilka osób w rodzinie,którzy mają z tym problem i przykro się na to patrzy,dużo zdrówka i trzymaj się chłopie walcz z nałogiem ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@oo__oo: też byłem kiedyś bezdomnym se, ale takim bezdomnym premium, bo mieszkałem w samochodzie.
Wkurzyły mnie ceny najmu, że takie wysokie i powiedziałem sobie, że pierdzielę ich i nie będę wynajmował aż nie znajdę porządnego... no i tak ze 2 miechy szukałem.
  • Odpowiedz