Wpis z mikrobloga

Poleccie dla suchoklatesa jakiś zestaw do ćwiczeń do domu, tak do 600-800zł. Na razie 182cm/72kg i trzeba coś z tym zrobić. Miejsca w pokoju sporo, gdzieś maks 2x1m mogę na to zarezerwować ale ławeczka musi mieć składaną górę (tak by całość po zlożeniu nie miała więcej niż 80cm wysokości). Ładnie proszę a jak ktoś coś ładnego znajdzie to wyślę mu prezent na święta :)

#mikrokoksy #silownia
  • 7
  • Odpowiedz
@vakarei: (#) Chcę już coś co mi na dlugo starczy a nie tylko ja też będę na tym ćwiczył. @ktojestkto: (#) Właśnie wolałem się "specjalistów" poradzić coby dobrać dobrą + by można było właśnie ją zlożyć
  • Odpowiedz
@MtEden: Ławeczki z reguły są wytrzymałe, nawet z tych tańszych. Moja kosztowała ~250zł chyba i wytrzymała parę dobrych lat. Wg mnie naprawdę musisz sam popatrzeć i wybrać coś odpowiedniego. Bo reszta sprzętu to już bez różnicy praktycznie, aby cena się zgadzała. A jak chcesz coś lepszego to już się w tej kwocie nie zmieścisz.
  • Odpowiedz
@MtEden: jak jesteś w ogóle zielony, to może lepiej kup sobie na początek zestaw 2 hantelki +obciążenie i drążek, to wystarczy na pierwsze 2-3 miesiące treningu domatora i zobaczysz czy się wkręcisz. kumpel kupił cały zestaw ławeczka + sztangi + talerze i leży się kurzy.

I tak Ci się to później przyda, dokupisz tylko resztę sprzętu.
  • Odpowiedz
@mRzielony: (#) Mam termin jak i motywację więc mi to nie grozi, plus współlokator też będzie korzystał. Ale potrzebuje coś co na łamany "stojak" i nigdzie takich nie ma ;<
  • Odpowiedz