Wpis z mikrobloga

I nie ma co plakac tylko zaciskac pasa i robic co sie da zeby Ukraina wygrala bo nastepni w kolejce jestesmy my


@Smogulf: jeszcze raz sobie przeczytaj co napisałeś.
Chyba, że sobie żartowałeś to spoko, nie złapałem tego żartu.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: @ZuluScout: myślicie, że jak Ukraina przegra wojnę to lepiej na tym wyjdziemy? Uchodźców będzie kilka razy więcej, niż teraz, a do tego będziemy mieli ruskiego na granicy. Serio uważacie to za bardziej opłacalne xD?
  • Odpowiedz
myślicie, że jak Ukraina przegra wojnę to lepiej na tym wyjdziemy? Uchodźców będzie kilka razy więcej, niż teraz, a do tego będziemy mieli ruskiego na granicy. Serio uważacie to za bardziej opłacalne xD?


@Ogau: ale kto tu mówi o tym, że Ukraina miałaby przegrać wojnę?
Jakie ruskie na granicy? Masz ich cały czas na północy i na Białorusi.
Ukraina po pierwsze już się obroniła a po drugie skończy się tym
  • Odpowiedz
Twój umysł toczy propaganda napędzająca strach, że tu zaraz bomby będą spadać, że putin wejdzie, dlatego trzeba go powstrzymać zaciskając pasa i robiąc za frajera europy


@Ekspert_z_NASA: ale Putin nie musi nigdzie wchodzić. Wystarczy, że będzie miał Ukrainę, a my będziemy tankować 15zł litr i spadnie na nas kolejne 10 milionów imigrantów. Do tego obrona granicy z Ukrainą-Rosją pochłonie setki razy więcej, niż kilka miesięcy wojny w przypadku wygranej Ukrainy.
  • Odpowiedz
ale Putin nie musi nigdzie wchodzić. Wystarczy, że będzie miał Ukrainę, a my będziemy tankować 15zł litr i spadnie na nas kolejne 10 milionów imigrantów. Do tego obrona granicy z Ukrainą-Rosją pochłonie setki razy więcej, niż kilka miesięcy wojny w przypadku wygranej Ukrainy.


@Ogau: Jaką #!$%@? Ukrainę ciole, Ukraina się obroniła a ty dalej powtarzasz brednie.

Dobra, wszedłem w twoje wpisy. Jedyne co robisz na wykopie to #!$%@? na Ukraińców,
  • Odpowiedz
Jaką #!$%@? Ukrainę ciole, Ukraina się obroniła a ty dalej powtarzasz brednie


@Ekspert_z_NASA: tę Ukrainę, która się obroniła dzięki m.in. pomocy, na którą narzekasz i która dalej się broni. Ha tfu
  • Odpowiedz
tę Ukrainę, która się obroniła dzięki m.in. pomocy, na którą narzekasz i która dalej się broni. Ha tfu


@Ogau: półgłówku, Ukraina broni się dzięki pomocy militarnej NATO!!!!! Dzięki temu Kijów nie został zdobyty a Ukraina zachowała suwerenność. Wojska rosyjskie wróciły na kierunek południowo-wschodni tam gdzie w zasadzie przebywają od 2014 roku. I tylko od woli USA zależy to czy tam ich Ukraińcy dojebią i odzyskają kontrolę nad całym terytorium, czy
  • Odpowiedz
kolega chyba na bakier z historią i rosyjską doktryną wojenną, żeby sądzić że długofalowo nie czekałoby na nas starcie z FR


@UlicznyPoeta: Ile razy w historii Polska należała do NATO?
Ile razy Rosja była tak słaba jak teraz?
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: twoje stanowisko zrozumiałbym, gdybyś był Francuzem, którego nigdy tak na prawdę wojna bezpośrednio ani niebezpośrednio nie dotknęła, a Rosja to byłby taki fajny egzotyczny kraj gdzieś daleko, z której ręki nigdy nie doznał krzywdy.

Natomiast jak Polak heheszkuje "oOo ZoBaCz jAk pUtiN CiĘ nAjEżDża", to ja nie wiem, czy to śmieszne, czy straszne. Wstyd, hańba i żenada.
  • Odpowiedz
twoje stanowisko zrozumiałbym, gdybyś był Francuzem, którego nigdy tak na prawdę wojna bezpośrednio ani niebezpośrednio nie dotknęła, a Rosja to byłby taki fajny egzotyczny kraj gdzieś daleko, z której ręki nigdy nie doznał krzywdy.

Natomiast jak Polak heheszkuje "oOo ZoBaCz jAk pUtiN CiĘ nAjEżDża", to ja nie wiem, czy to śmieszne, czy straszne. Wstyd, hańba i żenada.


@BennyLava: wstyd, hańba i żenada to jest robić z siebie pajaca łykającego i
  • Odpowiedz