Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Kupilem w końcu te buty jeny jaka to masakra nienawidzę kupowac butow xD wydają się najoptymalniejsze bo jak docisnę palce to mam na piecie z 1,5 palca, na wkladce to i dwa wejda(chociaz wkładka mocno szpiczastą), a z kolei nie lataja luźno. Podoba mi się mocna kontrola szerokości bo mogę je rozsznurowac i lataja luźno, a jak do sznuruje to stopa się trzyma elegancko. No mam nadzieje ze bede zadowolony po kilku godzinach marszu
Dziękuję za rady przydały się.

#buty #gory
ButtHurtAlert - Kupilem w końcu te buty jeny jaka to masakra nienawidzę kupowac butow...

źródło: comment_1649417807Xs5gjF18fH8f5YdZ4EL2pr.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Fajne, ale osobiście zawsze cisnę bekę z tych pseudo-turystów górskich. Butów na kupowane za miliony monet, kijki, ciuchy, czapki, plecaczki, sraczki a raptem raz w życiu wejdą drogą asfaltową nad morskie Oko i ze dwa mniejsze szczyty w Beskidach zdobędą rzędu 700m n.p.m. xD
  • Odpowiedz
Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje BUTY DO TREKKINGU.
  • Odpowiedz
@Winden: Wiesz, sam wiem czego potrzebuje, ja jak wchodze w sport to kupuje low tier decathlon i potem kombinuje czego mi tu potrzeba a czego nie. Tak było z namiotem - wydałem 700zł na ultralekki polecany zamiast jakiegoś dotychczasowego dwuosobowego gówna i jest mega. Tak samo składałem rower po kolei i wiedziałem na co zwrócić uwagę. W zeszłym roku byłem w beskidach i miałem problemy ze stabilnością a mega problemem były
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Ja mam koślawą jedną stopę szerszą i dosłownie każde buty z boku mnie cisną. Najeczki jedynie są przyzwoite i nie cisną, za to niezmiennie po kilku latach rozwalają się dokładnie w tym samym miejscu :(
  • Odpowiedz
@Jendrej: spróbuj pójść do eobuwie i sobie zmierzyć stope, tam niby proponuje po całkowitym modelu stopy, ja tak jedne dobrałem i jestem dość zadowolony chociaż fakt faktem są na styk.

Ale te buty co zapostowałem to są górskie, a nei do chodzenia na codzień ;P ja w nich bede latał w górach ew. podczas dłuższych spacerów po lesie.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: dobrze prawisz kolego. Tobie się mają podobać te buty i dla Ciebie mają być wygodne. Nie przejmuj się opinią osób na których Ci nie zależy. A tym bardziej opinią ludzi z wykopu co pewnie góry tylko na komputerze widzieli... Miłego noszenia. Zdobywaj w nich ambitne szczyty, spelniaj marzenia i realizuj wyzwania. Pozdro
  • Odpowiedz