Wpis z mikrobloga

Siema, mam pytanie do was bo nie potrafię znaleźć pewnej jednej historii na faktach, która widziałem kiedyś na youtube, ale zapomniałem w jakiej to było miejscowości i ogólnie jak się nazywało to zjawisko więc może wy pomożecie, mało co z tego pamiętam więc opisze jak potrafię.

Chodzi dokładnie mi o historię chyba 3 młodych żołnierzy, którzy z tego co pamiętam poszli odwiedzić okoliczną wioskę,
bo byli w terenie, po jakiś prowiant lub coś(to chyba był 1950-1980r, nie pamiętam tez dokładnie) jak odwiedzili tą wioskę
to była pusta, widzieli domki i był tez kościół, jeden z nich zajrzał do okna w jednym z domków(lub to była jakaś karczma, gospoda)

po czym poszli dalej, następnie z tego co pamiętam usłyszeli dźwięk dzwona kościelnego, po czym jak się obejrzeli dookoła
to nagle wygląd domków z zewnątrz zmienił się nie do poznania, przypominał on starszą architekturę, i czuli zupełnie
inny klimat niż przed chwilą, wszystko wyglądało jak ze czasów średniowiecza, byli przerażeni i nie wiedzieli co się dzieje, zajrzeli tez ponownie do okna z wcześniej i w środku tez inaczej wyglądało niż przedtem.

I to wszystko co pamiętam, to zdarzenie miało chyba miejsce w Anglii, ale
za #!$%@? nie potrafię tego znaleźć, ani nazwy tego zjawiska którego doznali, tzn nagle cofniecie się w czasie? czy coś takiego
oraz nie potrafię też znaleźć historii tego zdarzenia, które miało miejsce, wiem ze oglądałem kiedyś z tego filmik na yt.
Jeśli ktoś wie o co mi chodzi lub przynajmniej zna nazwę tego zjawiska paranormalnego to byłbym wdzięczny.
#paranormalne #zjawiskaparanormalne #ezoteryka
  • 4