Wpis z mikrobloga

@maniek74:
Już dzisiaj Cie informuje, że każda technologiczna spółka, dostanie takie lanie niedługo, że będą mieć karę na wychodzenie na podwórko
Pump and dump, bo to tylko balony, które nie miały prawa zyskać za wartości, tylko ich ceo ładują siano w swoje spółki i oczysiscie wierne owieczki które są w nich zapatrzone jak w bożków. To nie porada, to moje prywatne zdanie
@maniek74:
Głąbie, a co mnie to obchodzi. Skoro dałeś się nagonic przez obcego gościa z internetu i jeszcze mnie z nim mylisz, to kto tu jest gamoń.Ladnie musiałeś popłynąć, że tak Cie to boli. Nie umiesz myślęć, to dobrze,że tak skończyles i skamlesz za każdym razem, nawet nie jest mi Cie żal
Ja tu tylko przelewam swoje myśli, nikt nie musi mnie słuchać...
@Byku_of_wall_street: haha, oczywiście ze nie dalem się nagonić jakiemuś siusiumajtkowi z wykopu, ale naganiaczy trzeba piętnować, szczegolnie takich, ktorzy po skompromitowaniu sie, zakładaj nowe konta i wpadają na tag jakby nigdy nic sie nie stało i kontynuują swoje wysrywy jako zielonka, ha tfu
@Byku_of_wall_street: przeczytaj jescze raz co napisles, nie potrafisz składać poprawnie zdań, to jest twoj znak rozpoznawczy. Do tego jestes trollem z najniższej ligi, bo nie masz odwagi i honoru pisac z jednego konta, tylko co chwile je kasujesz gdy cie wyjaśnia i zakładasz nowe
@maniek74:
Facet, sio się leczyć bo już bez kitu to nie jest nawet śmieszne
To jest moje pierwsze w życiu konto, skąd ta wiedza, że ktoś mnie wyjaśnia i zakładam nowe?
Kto ma mnie tu wyjaśnić Ty? I Tobie podobni heheh, gardze takimi jak Ty, co tylko szukają poklasku i robią szum. Masz kisiel w głowie, a argumenty odbijają się jak groch od ściany
@Byku_of_wall_street: bo dzień po tym, jak skasowałeś poprzednie konto, pojawia sie nagle „byku z Wall Street” i udziela sie tylko na tagu #gielda jakby był u siebie, do tego jesteś tak ułomny, że robisz zawsze takie same błędy stylistyczne i piszes wysrywy wiecznie na ten sam temat