Wpis z mikrobloga

@kondziu96: no i tutaj warto zadać sobie pytanie: w razie ataku na Polskę, po #!$%@? komu byłoby walczyć, skoro demokratycznie wybrany rząd kraju pluje na każdą mniejszość? Przecież wszyscy #!$%@?ą na zachód każdą ścieżką możliwą i niemożliwą
@Fako

bo po zdjęciach to do końca nie wiadomo kto to zrobił


Czyli ktoś wprost kłamie w żywe oczy w sprawie o wadze międzynarodowej, a ty to porównujesz do rzeczywistego braku wiedzy, dotyczącej kompletnie nieznanej sytuacji jakiegoś szeregowego anona?

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_w_Buczy

przejrzeć jakieś zdjęcia satelitarne, raporty, kto tam stacjonował


No dobra, mógł nie kłamać, tylko po prostu siedzieć pod lodem przez ostatni tydzień.

Nie, no fajnie xD.
@Arcyksienciuniu

bo wy macie przeprane mózgi tą propagana lgbt.


???? Weź ty się lecz z takimi bredniami.

orientacja to nie jest sens istnienia


A gdzie ja tak twierdziłem? Twierdziłem, że nie ma dowodów, że facet dokonywał zbrodni, a biorąc pod uwagę rozbieżność między jego sytuacją, a putinowską propagandą, można domniemywać, że ich nie dokonywał.
@Arcyksienciuniu

każdy kacap wojskowy na ukrainie jest winny


Każdy kacap jest winny obecności na Ukrainie, co samo w sobie zbrodnią wojenną nie jest. Zresztą nieszczególnie podlega to wyborowi, a zatem ocenie moralnej. Reszta to kwestia indywidualna.

Co on miał zrobić? Jakby się stawiał, to by dostał kulkę w łeb od ruskiej żandarmerii jeszcze na Sachalinie i tyle w temacie.
@Arcyksienciuniu

ile razy ukranicy znajdowali telefony ruskich trupów i dzwonili do rodziny?


Co to ma do rzeczy? Jakbyś poszukał, to niektóre takie przypadki też komentowałem. I miałem dokładnie takie samo zdanie w przypadku faceta z narzeczoną. Nie ma dowodu - nie ma odpowiedzialności.

Mówimy o odpowiedzialności pojedynczych ludzi za zbrodnie, a nie armii rosyjskiej, która oczywiście ich dokonuje.

Oczywiście powtarzam mówimy o sytuacji, gdzie nie ma dowodów. W przypadku gdy faceta znajdowali
Co on miał zrobić?


@Ekspert_od_niczego: A to nie bylo newsów ze sie ruskie nie chciały walczyć i sie poddaly?

Cały swiat canceluje ruskich. wrocławski seler z mpk kierowców chce zwalniac za narodowość *ale gejów nie wolno-niewinni.

ilu bylo gejów w nazistowskiej armii? no statystycznie kilka % - niewinni
gej to synonim dobroci współczucia i pokoju xD
@Arcyksienciuniu

A to nie bylo newsów ze sie ruskie nie chciały walczyć i sie poddaly


Być może nie miał takiej możliwości, bał się o rodzinę etc. Mnóstwo potencjalnych powodów dlaczego tego nie zrobił.

Być może nie zrobił tego dlatego, że był #!$%@? i zbrodniarzem, ja nie twierdzę, że tak NIE było. Twierdzę, że z oskarżeniami należy poczekać do dowodów.

Cały swiat canceluje ruskich.


Jako naród tak. Ja nigdzie nie twierdziłem, że ten
@kondziu96: A mi go nie żal. Płaku płaku bo gej musiał walczyć za homofobiczny kraj. No tragedia bidulek jeden wcale a wcale nie napadł innego kraju. Hetero, gej, biedny, bogaty, czarny, biały jak napada inny kraj bez powody to mam to w dupie…jest podludziem.