Wpis z mikrobloga

Mam uzbierane pieniądze i chciałabym zrobić prawo jazdy, ale nigdy nie miałam doczynienia z samochodem, tak żeby ktoś mi pokazał, co do czego. W zasadzie nic nie wiem, nie znam się na "samochodowych" zagadnieniach. Boję się, że totalnie się skompromituję oraz trafię na niemiłego i niecierpliwego instruktora. :(

#prawojazdy #gorzkiezale
  • 47
  • Odpowiedz
@ToRowniezPrzeminie: Do lekarza pewnie chodzisz nie znając się na medycynie, albo do dentysty nie znając się na zębach.. Ja poszedłem na kurs z zerową wiedzą na temat samochodów, jak gość na pierwszej lekcji kazał mi wyjechać na miasto to byłem przerażony XD ale się udało wszystko ogarnąć i zdałem za pierwszym, więc na ludzie, zapisz się, zrób research, sprawdź jaka szkoła ma dobre opinie, nie oszczędzaj, lepiej zapłacić kilka stówek
  • Odpowiedz
@ToRowniezPrzeminie: poszukaj szkoły z dobrymi opiniami, albo popytaj po znajomych z kim się uczyli i czy polecają. zawsze możesz wstępnie się zapoznać z tym wszystkim, wystarczy poprosić jakiegoś kumpla. ogarniesz na spokojnie
  • Odpowiedz
@ToRowniezPrzeminie: I nie zniechecaj sie jak po 30 godzinach nie bedizesz potrawila jezdzic, nie idz na egzamin dopoki nie bedziesz pewna, dokup jeszcze 20 a jak bedzie trzeba to i wiecej byle sie czuc W MIARE bezpiecznie i pewnie za kierownica, zaraz odpala sie tutaj palanty ktore 20 godzin tylko jezdzily i zdali za 1 ale oni od dziecinstwa z rodzicami autkiem smigali i maja wyuczone zachowania na drodze od
  • Odpowiedz
Boję się, że totalnie się skompromituję oraz trafię na niemiłego i niecierpliwego instruktora.


@ToRowniezPrzeminie: To zmienisz instruktora, albo i ośrodek szkoleniowy. To nie czasy komuny, że monopol na szkolenia ma państwo. Za to płacisz, że ktoś cię ma w przystępny i kulturalny sposób nauczyć.
  • Odpowiedz
@ToRowniezPrzeminie: ja zapisując się na prawko byłem totalnie zielony XD pamiętam pierwsze jazdy to uczyłem się godzinę ruszać samochodem. RUSZAĆ XDDD. Ostatecznie zdałem za 4 razem i jest pięknie. Teraz dojeżdżam nawet do pracy do której mam 1.1km XDD polecam prawko piękna sprawa
  • Odpowiedz