Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

Chcemy się z wami przywitać i dać wam znać że istniejemy. W tym celu organizujemy #rozdajo. Do zgarnięcia jest #nintendo Game& Watch - Super Mario Bros ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ramach przywitania kilka słów o nas:

Kieszonsolka.pl - dopiero co uruchomiliśmy nasz sklep do którego serdecznie zapraszamy :)
W naszej ofercie znajdziecie różnej maści #konsole, które możecie zabrać wszędzie ze sobą bo mieszczą się do kieszeni! Nie sprzedajemy tandety - nasze produkty to precyzyjnie wybrane konsole, głównie do #retrogaming i #emulacja.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zakupów.

Wracając do konkursu, zasady są proste:
- żeby wziąć udział, trzeba zaplusować ten wpis
- zielnonki nie biorą udziału
- wyniki konkursu podamy jutro o 18:00
- losowanie za pomocą #mirkolos
- zwycięzca będzie musiał podać na PW dane do wysyłki (imię, nazwisko, telefon, adres, poczta)
- kieszonsolkę wyślemy do was kurierem

Powodzonka i miłego dnia! :)
Kieszonsolka - Drogie Mirki i Mirabelki,

Chcemy się z wami przywitać i dać wam zna...

źródło: comment_1649326760FXdaw4PSE99N4GGx9Vvnie.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
Dziwnie wygląda, bo największe niedoskonałości są z ciętej obudowy i kleju, ale poszedłem za ciosem i nie chciałem białego. Przy innych buildach pewnie wezmę laminowany, ale do full transparenta mi nie pasował.


@zdupydomordyzaury: Mi chodziło o to, że dziwnie wygląda ramka/szkło.

Ja szukałem wcześniej full transparent builda i znalazłem tylko to:


@zdupydomordyzaury: Wiedziałem, że gdzieś to widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no siema


@BorysKafarov: No
  • Odpowiedz
@Kieszonsolka: super że powstał taki sklep, od kilku miesięcy chciałem kupić coś z anbernica z aliexpres, ale skoro można w polsce to chyba zamówie u was ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam tylko pytanie, czy planujecie poszerzyć asortyment choćby o anbernic RG351M albo RG552? Celowałbym w taki kombajnik ()
  • Odpowiedz
  • 2
@Kieszonsolka życzę jak najlepiej ale radzę usunąć wszelkie nawiązania do Nintendo oraz wszystkich znaków zastrzeżonych przez nich. To są świry i wdepczą w ziemię wszystkich bez wyjątku.
  • Odpowiedz
życzę jak najlepiej ale radzę usunąć wszelkie nawiązania do Nintendo oraz wszystkich znaków zastrzeżonych przez nich. To są świry i wdepczą w ziemię wszystkich bez wyjątku.


@Barto_: a gdzie oni mają coś nintendo po za game&watch? Co ty pierdzielisz za bzdury xD Pomojam już to, że nintendo nie ma co robić tylko zajmować się sklepikiem ze sulejówka w Polszy. Brzmi legitnie. Ich nawet gówno obchodziło jak goomba-pl sprzedawał pod ukradzioną grafiką
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013 chłopie nie takie rzeczy od nich widziałem. Wystarczy podobieństwo do gameboya. No i właśnie Nintendo game & watch w opisie ma super mario. Jakiś bot to znajdzie i się skonczy rumakowanie.
  • Odpowiedz
chłopie nie takie rzeczy od nich widziałem. Wystarczy podobieństwo do gameboya. No i właśnie Nintendo game & watch w opisie ma super mario. Jakiś bot to znajdzie i się skonczy rumakowanie.


@Barto_: Jajco widziałeś xD Pokaż realne przykłady jak "nie takie rzeczy widziałeś".
  • Odpowiedz
  • 2
@Kryspin013 o Cie florek XD. Już szukam czekaj! xD po co te nerwy lol. Ostrzegam tylko. Jak potrzebujesz przykłady to wpisz se w google Nintendo sues i zobaczysz za jakie głupoty ludzie mają problemy. I nie nie mówię tutaj o fejku z 9letnim chłopcem. xD
  • Odpowiedz
@Kieszonsolka ooo. Macie Retroid Pocket 2! Jest u Was dostępny tylko w tym jednym kolorze? Pewnie zamówię w najbliższym czasie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Powodzenia z działalnością. Trzymam mocno kciuki ponieważ moja miłość do takich sprzętów jest nieskończona ()
  • Odpowiedz