Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że mój ukraiński ziomek z roboty opowiadał mi ze łzami w oczach w jakim stanie przyjechały dzieci z buczy do szpitala w którym pracuje jego znajomy to nie wiedziałem czy w to wierzyć czy nie. Pewnie zaraz też będzie pocisk, że ktoś był ziomkiem a ktoś szpitalem ale #!$%@? jeśli to prawda co mówił to te #!$%@? bestie powinny być zutylizowane i w sumie jak wcześniej miałem jakieś obawy to na #!$%@? taki świat gdzie 400km na wschód dwunożne wściekłe psy wyrywają ( tak wyrywają nie wybijają) na żywo dzieciom zęby a potem je gwałcą, to już lepiej serio niech #!$%@? wszystko atom jeśli świat nie potrafi tego zatrzymać to na #!$%@? taki świat
#ukraina
  • 17
  • Odpowiedz
@OnucaPachnaca14: niby fajna historia ale...
99% dowodów na wykopie to:

- poruszajacy tekst
- zdjęcie kogoś w mundurze, czasem z bronią
- zdjęcie kogoś leżącego rzekomo martwego
- kombinacja powyższych

Takie materiały można preparować masowo minimalnym wysiłkiem...
  • Odpowiedz
@PijeIBije: kto by wpadal na pomysl preparowania gwalcenia dzieci, co ty opowiadasz. Informacje plyną nie tylko z wykopu, info co tam sie dzialo podsja tez najwieksze media na swiecie
  • Odpowiedz
@PijeIBije: historia nie jest w żadnym wypadku fajna i mi trudno w nią uwierzyć bo nawet jak sobie wyobraże, że są jacyś bandyci którzy gwałcą i rabują to mają jakąś ostatnia kropelkę moralności i nie ruszają 10 letnich dzieci
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: nie mam takich zdjęć i nawet nie chce. Znajomy z roboty o którym mówię jest z wioski pod Odessa jego kuzynowi #!$%@? rękę podczas walk w Chersoniu. Najlepsze jest to że koleś jest w jakimś tam stopniu polakiem bo dziadkowie pochodzą z Krakowa (typ ma nazwisko nawet polskie tylko pisane trochę inaczej) po prostu często gadamy o tym co się u nich dzieje. Ostatnio mi mówił, żebym nie myślał że
  • Odpowiedz
Powiem wam, że mój ukraiński ziomek z roboty opowiadał mi ze łzami w oczach w jakim stanie przyjechały dzieci z buczy do szpitala w którym pracuje jego znajomy to nie wiedziałem czy w to wierzyć czy nie. Pewnie zaraz też będzie pocisk, że ktoś był ziomkiem a ktoś szpitalem ale #!$%@? jeśli to prawda co mówił to te #!$%@? bestie powinny być zutylizowane i w sumie jak wcześniej miałem jakieś obawy to
  • Odpowiedz
@haabero:

kto by wpadal na pomysl preparowania gwalcenia dzieci


Ten, kto pragnie plusików na Wykopie.

#!$%@?ństwa dzieją się na świecie od zawsze i dzieją się teraz na Ukrainie. Dzieją się też na Wykopie, gdzie wykorzystując dramat i cierpienie ludzi można sklejać do woli przerażające opisy ruskich zbrodni i postulaty utylizacji, za co zawsze wpadnie parę plusików, niezależnie od tego, czy post jest jedynie dziełem wyobraźni autora, czy przedstawieniem faktycznej sytuacji.

Trupy
  • Odpowiedz
@PijeIBije: niczego nie trzeba preparowac. Ruskie to bestie i tyle w temacie.Poczytaj sobie co wyprawiali w Afganistanie,kradli,gwalcili , zabijali dzieci dla zabawy i cieszyli sie ze magnetofon sobie do domu przywiezli.Dobijali nawet swoich jak zwierzeta.Historia teraz znowu sie powtarza poczytaj sobie cynkowi chlopcy.Ja teraz czytam wypowiedzi orkow to mam normalnie de javu
  • Odpowiedz
@OnucaPachnaca14: Teksty o pozbywaniu dzieci zębów, żeby nie gryzły podczas gwałtów oralnych wielokrotnie się powtarzają w różnych źródłach. Tak chore, że trudno to pojąć umysłem. Pieprzone kacapskie zwierzęta. Osoby, które proszę o zdjęcia i dowody same są zwyrolami
  • Odpowiedz