Wpis z mikrobloga

@vanschout: One wiedzą, że młoda, ładna i pracowita Ukrainka ma +1000 punktów na rynku matrymonialnym w porównaniu z roszczeniową, leniwą, p0lką tipsiarą z doczepionymi włosami, sztucznymi rzęsami i brwiami maźniętymi tuszem od szablonu miast naturalnych. Teraz spójrzcie na zdjęcie w tle tamtego wpisu... xD
  • Odpowiedz
@vanschout: zabawne. Jeśli te dziewczyny czuja się dotknięte to chyba głównie ich problem. Czyż nie? Ja nie czuje się dotknięta, a zauważyłam ze wśród znajomych niebieskiego jest poruszenie, ze może kogoś normalnego poznają. No coz, tak łatwo nie będzie ale im większy deficyt chłopa na rynku tym dla nich lepiej.
  • Odpowiedz
  • 8
@mmafame nieco się mylisz. To już nie te czasy że kobiety zamiast pracować siedziały w domu z dzieciakami.
Pracuje i przekazuje składki i podatki od 22 lat (wiem, stara już jestem) i przez całe życie nie dostałam od Państwa ani złotówki. Nie mam dzieci i nigdy nie pobierałam żadnego socjalu. Takich kobiet dookoła mnie jest całkiem sporo. Być może w mniejszych miastach lub na wsi jest inaczej ale w dużych miastach
  • Odpowiedz
@AgaaM: potwierdzam. Takich dziewczyn jest dużo ale lepiej skupić się na jakiś patologicznych przypadkach. Otaczam się pracowitymi koleżankami robiącymi doktorat, prowadzącymi własne działaności gospodarcze, zajmującymi stanowiska starszych specjalistów i managerów, więc raczej z Polkami nie jest tak źle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vanschout: mnie najbardziej zastanawia dlaczego większość tych p0lek ma ból dupska o to, że ktoś dostaje PESEL XD
Przecież to nie daje żadnych profitów XD
  • Odpowiedz