Wpis z mikrobloga

@plastic11: Przecież to działa jak w każdej innej robocie. Zwykle otoczenie nie pomaga pracować i w wielu zawodach ludzie popełniają błędy.
Ale to kierowca tira to trzeba było się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Kapitan_Zurow: Kolego przepis jest znany, ale to nie zmienia faktu, że jak już trzeba skręcać z lewego pasa w prawo, to trzeba upewnić się czy prawym pasem, który będzie się przecinało, nic przypadkiem nie jedzie.

To chyba nie jest tak, że możesz skręcać w prawo z lewego, bez względu na to co dzieje się na prawym, włącznie z możliwością taranowania innych pojazdów. Ale mogę się mylić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reksiuzgdyni: niewykluczone, ze w momencie skretu byl tylko skodzina przeciez miala wolny pas to podjechala pod tira. Oczywiscie duzy tez mogl byc idiota i skrecic maja skode obok ale bez nagrania sie nie dowiemy
  • Odpowiedz
@plastic11: najbardziej mnie rozwala jak oni się plują że kogoś nie widzę bo mają martwe pola, #!$%@? co to za wytłumaczenie to niech se kamerki albo lusterka zamontują a nie wszyscy inni mają uważać bo pan wielki jedzie z bułkami wędlinami itp.
  • Odpowiedz
@hadrian3: martwe pole to świętość. Zawsze jest "a bo martwe pole". Idąc takim rozumowaniem nigdy nie wyprzedzisz ciężarówki, bo przecież zawsze na moment wjedziesz w jej mityczne "martwe pole". I Twoja wina, bo nie wziąłeś tego pod uwagę.

A sorry, nie dopisałem kluczowej kwestii - "wsiądź za kółko dużego, a potem się wypowiadaj"
  • Odpowiedz