Wpis z mikrobloga

Z tego co się orientuje to na każde wójewództwo są inne samochody drogówki. Na zasadzie u mnie jest tylko BMW i nic innego i zawracasz uwagę tylko na nowsze bmki bo najczęściej policja.

A jak jest np w mazowieckim województwie, tez bmki czy co innego mają? żeby człowiek się nie naciął bo sobie będzie leciał jak gdyby nigdy nic a potem okaże się że to policja
#motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
@r5678: Ostatnio doszukałem się wpisów o zakupie przez Policję Cupry Formentor i Clio RS, także Janosik i ostrożna jazda to jedyne co zostaje. Z resztą we wpisach poniżej piękny GIF z Stingerem jest. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: E60 touring, białe chyba w Trójmieście, E60 sedan w Kielcach, E38 w Warszawie, była Octavia kombi w powiecie elbląskim, Octavia lift back w sztumskim.
  • Odpowiedz
@rafaczu: ja nie stosuję yanosika juz z 5 lat, przestałem korzystać. Obserwuje drogę otoczenie po prostu. wiem gdzie mogą stać, chociaż ostatnio wybierają nowe miejsca zakamuflowane gdzie nigdy nie stali.. aż sie zaskakuje. a ekspresówka to prosto widzisz xenony/ledy w tle to skupiasz się bardziej aby odgadnąć markę. Jak bmw czy coś takiego to zmieniam sobie wtedy pas aby zobaczyć czy on też zmieni czy nie bo np mnie mierzy
  • Odpowiedz