Wpis z mikrobloga

Widzę że mój post z nocy spadł więc napiszę raz jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żartem największym jest miasteczko akademickie w mieście określanym miastem studentów. Kiedy wypijesz ze 3 piwka, obejrzysz się że już 12 i chcesz wyjść na jakiegoś prawilnego kebsa to... okazuje się że najbliższe otwarte miejscówki są jakieś 1,5-2km od ciebie XD

Większość miejscówek otwarta od 9, 10 do maksymalnie 12, nawet w weekendy.

Otworzony niedawno Challenger Pub, który jest oklejony sloganami sport pub jest otwarty tak, że jeżeli chciałbyś obejrzeć w nim meczyk Ligi Mistrzów to pierwszą połowę byś jeszcze obejrzał, ale na drugą byś musiał zwijać do domu.

A najlepszą sprawą są zakupy spożywcze. W promieniu tych 2km masz: Stokrotkę, drugą stokrotkę, trzecią stokrotkę, pewnie czwartą i piątą i milion żabek. Kiedyś była obok saskiego biedra ale ją zamknęli więc o ile nie chcesz latać 2km z zakupami czy nie jesteś zwyczajnie zmotoryzowany to można powiedzieć że jesteś skazany na jedną z najdroższych sieci sklepów.

Ehhh, Lublin.

#lublin
michalxd21 - Widzę że mój post z nocy spadł więc napiszę raz jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ż...

źródło: comment_1649233970oB8HZKjURWOEKgcaG7kCyu.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@michalxd21: czoooo...... ? :D
Ale masz wymagania :D
Zawsze tak było, raz na tydzień szło się do biedry na nałęczowska albo kleryka na zana po duza paczkę parówek i pasztet. Bulki, chleb i piwo miałeś na miejscu.
Jak zabrakło piwa to Boss (zamnkiiety już, żabka jest) a jak Boss już nieczynny był bo pozno to przy Godebskiego alkohole24. I tak się żyło... :) Nie ma na co narzekać, na starość człowiek
  • Odpowiedz
@ondraszek: Habiby na miasteczku jest jedynym które jest czynne do 12, a nie do 2 jak reszta w innych miejscach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Alkohole24 pomimo ciągle napisu stały się alkoholami12 bo są czynne 12-24 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pod babilonem chyba nie ma obecnie nic, a bynajmniej ja jak studiuję tu to nie pamiętam żeby było cokolwiek.
  • Odpowiedz
@michalxd21: Biedronkę na Wieniawskiej zamknęli dlatego, bo w tym miejscu budują apartamentowiec.
Jak go wybudują, to biedra wróci w to miejsce (będzie na parterze).

Przy skrzyżowaniu Weteranów z Spadochroniarzy wojsko chciało sprzedać skwer.
Ponoć LIDL był zainteresowany, ale ostatecznie nikt nie "stanął do licytacji".
  • Odpowiedz