Wpis z mikrobloga

Przez ostatnią godzinę walczyłem z blank pagem pojawiającym się zamiast mojej strony opartej na wordpressie:P W końcu okazało się, że problem tkwi w tym: http://codex.wordpress.org/FAQ_Troubleshooting#How_do_I_solve_the_Headers_already_sent_warning_problem.3F i dotyczyło to pliku functions.php w którym od zawsze miałem odstępy przed "php". Po usunięciu odstępów problem zniknął, ale mam pytanie Mireczki: dlaczego nigdy nie było przez to problemów (bo błąd zaczął wyskakiwać dzisiaj, a akurat dzisiaj nie grzebałem w tym pliku w ogóle) skoro te przerwy były tam zawsze? Bardzo mnie to nurtuje... #<a href="#wordpress"wordpress #php #webdev
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoonSquad: Mam 3 pomysły:

1. jakaś aktualizacja WP

2. powiązanie z fukcjami obstart, obflush itp którymi można "naprawić" problem wysyłania headerów (wcale się nie naprawia)

3. zmieniłeś edytor, coś porobiłeś, plik dostał BOMa na początku (tego od UTF)
  • Odpowiedz
@komeniusz: @ogur: dzięki Panowie za odpowiedź, aha i to było związane jeszcze z tą linią pluggable.php (nawet nie wiem do końca co to za plik) header("Location: $location", true, $status); BOM'a nie dostał:D

PS bo wordpressa też aktualizowałem jakiś czas temu, jest coś takiego jak mniejsza aktualizacje, które się same instalują?
  • Odpowiedz