Wpis z mikrobloga

@krajobraz: to i tak chyba jedno z lżejszych określeń o Polsce. Wczoraj przeglądałem tag Polska na pikabu, to brak słów co oni o nas myślą. To są kompletnie inni ludzie o ile można ich nazwać ludźmi. Ich obraz Polski, Europy to coś zupełnie odrealnionego. W ogóle to co oni tam wypisują, to jest jakiś inny świat niż my znamy. Nie wiem czy im tak mózgi wyprali, że mają takie pojęcie o
to i tak chyba jedno z lżejszych określeń o Polsce. Wczoraj przeglądałem tag Polska na pikabu, to brak słów co oni o nas myślą. To są kompletnie inni ludzie o ile można ich nazwać ludźmi. Ich obraz Polski, Europy to coś zupełnie odrealnionego. W ogóle to co oni tam wypisują, to jest jakiś inny świat niż my znamy. Nie wiem czy im tak mózgi wyprali, że mają takie pojęcie o świecie czy
@hitherto: szkoda czasu i zdrowia - mojego i waszego.

@ShineLow: eskalować nie eskaluje ta nienawiść obu narodów jest od dawna. Ja ruskich nie lubię, mieszkałem kiedyś nie daleko granicy - czas kiedy przemyt wódki, papierosów był na topie, dużo ich przyjeżdżało na handel - to są mendy straszne, nie ludzie. Teraz po ataku na Ukrainę świat się dowiaduje, jaki to #!$%@? naród. Taki żołnierze ruski, co zabija, gwałci i kradnie,