Wpis z mikrobloga

Tak. Wszystko poza PiSem i Konfederacją.


@Natias:

PO powielałoby retorykę niemiecką - żadnego wsparcia dla ukrainy bo to "eskalacja konfliktu".

Decyzja o 100 mld na armię przyszła dopiero jak Niemiaszki zauważyły że rosja nie osiągnie założonego celu.
  • Odpowiedz
@odislaw: pewnie tvpisowski sondaż, dzisiaj rano pojawił też się IBRIS:

Zjednoczona Prawica może liczyć na poparcie 32,9 proc. wyborców, Koalicja Obywatelska na 25,1 proc., a Polska 2050 Szymona Hołowni na 9 proc. - wynika z sondażu IBRiS opublikowanego we wtorkowej "Rzeczpospolitej". Dalej w zestawieniu znalazły się Lewica (7,1 proc.), Konfederacja (6,3 proc.), PSL - Koalicja Polska (5 proc.). Z kolei 14,6 proc. respondentów nie wskazało żadnego ugrupowania.

Dziennik zauważa, że w
  • Odpowiedz
PO dobrą alternatywą xD jak polaczki mają taką krótką pamięć to tu nigdy nie będzie dobrze


@conormacgregor: Krótką pamięć na temat czego? Bo ja przestałem na PO głosować, gdy Tusk odszedł po prostu z polskiej sceny politycznej, a nie dlatego że przeksięgował hajs z OFE do ZUS czy jedli ośmiorniczki. Te pseudoaferki napompowane przez polski plebs głosujący na pis czy k0nfitury to zabawa w porównaniu do złodziejstwa i kolesiostwa jakie kręci
  • Odpowiedz
@odislaw: PO mogłoby być, chociaż zapowiedzi o powrotu obowiązkowej służby wojskowej czy tam przeszkolenia nie napawają optymizmem. Mam wrażenie że PL2050 to partia która potencjalnie może wyrządzić najmniej szkód, jeszcze nie rządziła i są w okolicach centrum politycznego, póki co planuje na nich oddać swój głos. Niestety podejrzewam, że w 2023 wybory wygra Pis, pozostaje mieć tylko nadzieję że nie dostaną większości już :/
  • Odpowiedz