Wpis z mikrobloga

@jumpel:
1 gram na kompie.
2 Zbieram na eMbape
3 tez czuje ze musze wymienic środek pola tylko na kogo? Icardi cos strzela tylko brakuje mu prędkości.
4. Jaki tryb grać z moimi umiejętnościami zeby najszybciej sie dorobic?
@KOXsu:
za Icardiego weź sobie Davida87 - mega kot za małe pieniądze + 5* slabszej nogi bodajże,
środek pola tak jak kolega wyżej pisał Renato Sanches + ja bym dał po taniości Claude-Maurice84 ice.
Cała trójka to koszt może 70k.

Dodatkowo - no zdecydowanie ta gra ma więcej sensu jak masz PS+ i grasz Division Rivals, ligi weekendowe (niekoniecznie od razu), robisz zadania o piłkarzy.

Spróbuj sobie np. taki skład jak
Pobierz jumpel - @KOXsu:
za Icardiego weź sobie Davida87 - mega kot za małe pieniądze + 5* s...
źródło: comment_1649165225Fk8Ezn6zKAjWD0X2wZI3Or.jpg
@KOXsu: dlaczego nie grasz division rivals?


@fxd_: flustracja. Przez ostatnie 10 lat w fife mam przegrane 80h. W grudniu grałem rivals ale dostawałem łomot. Bardziej oplaca się grac z komputerem o 26k coinsow i paczki co tydzien czy rivals przy 20% zwycięstw?

@jumpel: bardzo ciekawy sklad, wieczorem przetestuje. dziękuję
@KOXsu: jesli chodzi o własną taktyke to nie podpowiem Tobie nic sensownego, najlepiej znaleźć materiały na youtube - jest tego dość sporo. Istotne bedzie tu tylko to, zeby taktyke przestawic w trakcie gry na jakas ofensywna, gdzie w napadzie bedzie Benek i David, na bokach Ney i Messi, srodek ClaudeMaurice i ThiagoMendes (moze jakies 442). Taki sklad jak masz juz jest calkiem grywalny, wedlug mnie do zmiany bedzie teraz wlasnie BenYedder