Wpis z mikrobloga

Mireczki, szuka auta używanego do wzięcia w leasing na firmę. Coś w przedziale 65 - 75 tys.

Dzisiaj oglądałem #ford #mondeo z 17 roku, wyglada obiecująca. 2 litry bena, titanium x.

Ktoś może jeździ takim i podzieli się opinia?

Może jakieś inne auta w tej cenie będą lepsze?
A może jest tu ktoś z #gdansk lub #gdynia kto zajmuje się leasingami w jakimś salonie? Chetnie podjade i pogadam :)

#samochody #leasing #auta
  • 11
@oruniak: od wpłaty początkowej, od czasu trwania, czy stałe czy zmienne stopy, czy wykup obowiazkowy itd.
Dodatkowo op szuka auta używanego a w tym przypadku leasing jest jeszcze droższy. Dadzą mu 130% jak nic :)
@mechaos: Po pierwsze - super prowadzenie, Fordy z tego słyną. Po drugie - zajebisty silnik, bardzo dobre opinie, dobra dynamika i ekonomia, ten motor ma 260KM w Focusie ST i ludzie je robią na 300+KM i znoszą to bez problemu przy czym robią duże przebiegi. Ja osobiście miałem okazję zrobić kiedyś trasę ze znajomym na pół jego Mondeo dokładnie z 17 roku z 2.0 ecoboost i automatem, pener autko :)
@mechaos: o ile Ci pasuje taka opcja, to za 70-80k można wyrwać hyundaia i20, albo i czasem i30, jako nówkę w salonie. Wiadomo że nie będzie to full wypas, no ale jednak nowe.
A poza tym pewneauto.pl od Toyoty polecam - czasem pokaże się jakiś fajny Lez CT200h, fajne auto.
Może jakieś inne auta w tej cenie będą lepsze?


@mechaos: ciężko o lepiej jeżdżące auto niż mondeo, można jedynie przesiadać się na marki premium tyle że nic nie zyskujesz ( może troche lepsze środki ) ale tracisz na kosztach eksploatacji sporo
pamiętaj że 2.0 to wtrysk bezpośredni więc koszty utrzymania takiego fura używanego mogą zaskoczyć :)
i żeby nie było sam właśnie sprzedałem mk3 , mamy nadal mk4 tyle że 2.2