Wpis z mikrobloga

Jeżeli te ruskie zwierzęta takie rzeczy odwalają na ukraińskich cywilach to nie chce sobie wyobrażać na co by sobie pozwalali w Polsce.
Przecież my dla nich jesteśmy ucieleśnieniem tego złego, zepsutego, faszystowskiego zachodu, mówimy innym językiem, mamy niezrozumiały dla tego bydła alfabet i żyjemy na znacznie wyższej stopie życiowej niż przeciętny ukrainiec. Mordy, gwałty i szabrowanie byłoby jak Ukraina x 100.
Zbroić się, zbroić się i po trzykroć się zbroić, niezależnie od wyniku wojny na Ukrainie i tego jak zadziałają sankcje.

#ukraina #rosja #wojna
  • 40
  • Odpowiedz
@StoSloty1488:

Nazwij mnie pisowcem ale mam wrażenie, że koczkodan lepiej ogarnia niż pożal się Boże opozycja. Także z dwojga złego...


Kaczyński nic nie ogarnia. Nie ma pojęcia co się dzieje dookoła, nie konsultuje niczego z sojusznikami, #!$%@? trzy po trzy, nie traktuje go poważnie i jako realną pomoc człowiek, któremu rzekomo miał podnieść morale. Drań pozwolił rozwalić polski wywiad i zrezygnował w imię partyjnych gierek z uzbrojenia naszej armii i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ameneos:

Najlepszy psikus byśmy im zrobili, jakbysmy w końcu zaczęli świętować zwycięstwa, a nie porażki.


Moglibyśmy świętować okres wielkiej smuty w Rosji jako jedyny czas normalności dla tego kraju ( dzień jedności narodowej gdzie świętują nasze przegnanie z Kremla to 2. Najważniejsze święto państwowe w Rosji po 9 maja)
  • Odpowiedz
@StoSloty1488: u nich się nic nie zmieniło, gdy najeżdżali na Polskę to obywatele woleli wpaść w ręce nazistów niż armii czerwonej bo to najgorsza banda dzikusów.

Takim człowiekiem trzeba być od początku, bo to nie możliwe że nagle mają odwagę.. źle dobrane słowo ekscytację nad gwałceniem kobiety, dzieci i to na dodatek w grupach. Masowe mordowanie mężczyzn to jest po prostu chore i szczerze nie będę ukrywać niechęci do osób
  • Odpowiedz
@StoSloty1488: a może zawierzyc ochrone Matce Boskiej w przypadku słuzby zdrowia ten kto miał zarobic ten zarobił


@selawi: Idea modlitwy w chrześcijaństwie polega na tym nie by zmieniać bóstwo a nas samych. Czyli modlisz się do Boga w sprawie ochrony przed Rosją (można też do MB jako pośrednika) a w między czasie zapisujesz się do wojsk OT. Jak przyjdzie co do czego to pod wpływem boskiej ingerencji dostajesz
  • Odpowiedz
@selawi: Przykazanie nie zabijaj czy kwestia słynnego „policzka” nie sprawia, że nie możesz się bronić. Nawet powinnaś tym bardziej, że robisz to z powodów ideologicznych. A to, że modlitwa ma przede wszystkich nas odmieniać dobrze się komponuje z tym o czym napisałaś czyli chrześcijanie wierzą w to, że Bóg jeżeli będzie chciał to pomoże w postaci natchnienia do jakiegoś działania a tym działaniu dana jednostka będzie miała „cudowne” efekty. Także
  • Odpowiedz
@selawi: Nic nie słyszałem o leczeniu śliną ale z chęcią poczytam.

@StoSloty1488: W czasach pokoju tak ale teraz ustawa o obronności została przyjęta przez cały sejm( sam mam wątpliwości czy nam aż tak duża armia jest potrzebna) a gdzieś słyszałem Zanderbga jak dla TVN się wypowiadał, że trzeba wzmocnić naszą armię.
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: tak, ale oni są teraz mądrzy bo jest wojna, a jak ktoś wczesniej mówił o tym by wzmacniać armię to pytali po co... A co do wielkości armii to te 300 000 to głupota totalna i mam nadzieję, że ktoś tam się opamięta. 200 000 maks i kasa na nowoczesny sprzęt, a nie na grochówkę i koszarowanie słabej i dużej armii.
  • Odpowiedz