Wpis z mikrobloga

@jezus_z_kabaretu: Niestety dużo piesków nie miało tego szczęścia i nie przeżyło - głównie poprzez zagłodzenie - np. te z lokalnego schroniska. Swoją drogą, były też wcześniej kilkukrotnie historie o zastrzelonych ludziach idących do schroniska, zoo lub innego tego typu obiektu nakarmić zwierzęta.
  • Odpowiedz
@taktoto: cała ta inba jest niewyobrazalna dla zjadacza chleba, dopiero jak mi sie snilo, ze #!$%@? na mnie bomba i czulem jak mnie rozrywa i umieram to dotarło jak bardzo jest to realny scenariusz, mimo wszystko i tak nie jesteśmy w stanie zrozumieć co czuje podrzędny wojskowy w takich warunkach
  • Odpowiedz
cała ta inba jest niewyobrazalna dla zjadacza chleba


@hipokryzjawkutos: no właśnie to jest to, to jest #!$%@? jak jakaś gra komputerowa czy coś, anstrakcja jest #!$%@? niepojęta. Dopiero jak pomyślę przez chwilę, to do mnie dociera co tam się #!$%@? na Ukrainie...
Ten kraj powinni cały ewakuować, wsadzać tylko wojsko zawodowe jako ochotników z innych krajów i ładować sprzętem i Rosja niech się wykrwawia. Bo oni będą chcieli wbić klin
  • Odpowiedz
@interpenetrate: @hipokryzjawkutos:
Mimo, że spodziewałem się tej inwazji, to faktycznie czasem jak abstrakcja jak sobie o tym wszystkim pomyślę. Mi się wczoraj śniło, że #!$%@?łem się w zamkniętej galerii handlowej z agentami obcych wpływów, którzy chcieli mnie w coś wrobić, a dzisiaj miałem jeszcze bardziej #!$%@?ą kontynuację tego snu. A na Ukrainie to pewnie w #!$%@? ludzi będzie miało PTSD.
  • Odpowiedz
Swoją drogą, były też wcześniej kilkukrotnie historie o zastrzelonych ludziach idących do schroniska, zoo lub innego tego typu obiektu nakarmić zwierzęta.


@adam-antoszewski: tak, była najbardziej znana ta dziewczyna i jej koledzy, których ostrzelali ruscy. Oczywiście na wykopie jako, że to była kobieta to ją zjechali i pisali, że jeszcze kolegów zabiła bo im kazała jechać ze sobą.
  • Odpowiedz