Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Też jesteście wyprani z emocji tak jak ja? Mam taką sytuacje teraz że mam takiego kolege i przeczuwam że może w niedługim czasie zrobić magika (tak wnioskuję z jego różnych wypowiedzi z ostatnich miesięcy). Problem w tym że z jednej strony niby wiem że wypadałoby mu pomóc choć z tego czego wiem był już u psychiatry czy tam u psychologa nie wiem który to który, ale z drugiej nie czuję z tym żadnych emocji, jest moim najlepszym kolegą a jakby rzeczywiście to zrobił to bym nawet nie uronił łzy bo nie potrafię, po prostu przeszedłbym obok tego jak gdyby nic... Wiele już w życiu widziałem, widziałem trupy i teraz już nic nie jest w stanie zrobić na mnie wrażenia choć chciałbym żeby robiło, zostałem wyprany z emocji tak jakby... Jakby mi przyszło walczyć na wojnie to czuję jakbym mógł mordować całe hordy ludzi z zimną krwią choć gdzieś w podświadomości wiedziałbym że czynię źle i należałoby to przestać ale to by był tylko głos, ten głos nie byłby w stanie nawet wpłynąć na moje emocje... Też tak macie? Też staliście sie wraz z czasem takimi psycholami jak ja? Ehhhh....
#przemyslenia #zycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624b0024d6fcd8e3193a2466
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Też jesteście wyprani z emocji tak ...
źródło: comment_1649086452pOqpmm4aC2QOslKt1QLQQt.jpg
  • 3