Wpis z mikrobloga

Nowy odcinek powoduje we mnie taką niechęć , jak można uwazać że skoro placze to mi zalezy razy dwa?? Zachowanie płaczki to taka typowa rozpieszczona jedynaczka(wybaczcie jesli uraziłam jakiegos jedynaka , badz jedynaczke, znam sporo ktorzy nie roznia sie niczym od tych ktorzy maja rodzeństwo:* ) Wczesniej ona mnie tak nie irytowala, ale chyba miarka sie przebrala. Sevag to super facet i zasluguje ja kogos kto to doceni, a nie bedzie bral go jako kolo ratunkowe. Niech sie sparuje z Wiktoria , Michał budowlaniec da uwage Oliwii ktora bardzo jej potrzebuje, Kubuś niech sobie skacze z kwiatka na kwiatek, JJ i żmijowa niech sie zjedzą nawzajem, KaroKas może do finału przejdą do kolejnej bazy? Płaczka pakuj sukienki
#hotelparadise
  • 1
@Aurelia2021: jako jedynaczka - Wybaczam :* ale ja bym bardziej stawiała na to że jest typową najmłodszym dzieckiem gdzie starsi są tylko bracia, a ona jedną, jedyną córeczka. Że najmłodsza to od pieluchy załapała że jak popłaczę to rodzice zrobią co chcą, a i starsze rodzeństwo też bo to wkońcu "malutka Klaudia".

Jeśli chodzi o Sevaga to naprawdę super facet. Przystojny, wydaje się mega opiekuńczy i wspierający. Może w parze z