Wpis z mikrobloga

#wegry #ukraina #orban #heheszki #pasta

Jó estét. Valami... valami eltört, és nem hallottam, megismétlem. A KWW Stonogi választási eredménye valami kudarc, szerintem ez egy lengyel kibaszott hülye társadalom, az a kibaszott idétlencsomó, akik a Fidesz csótányok szajháira szavaztak, ez egy kibaszott félreértés. Ha ez neked olyan sokat jelent... ha neked olyan sokat jelent, akkor olyan társadalmi elkötelezettség, mint az enyém, ahová a családomat, a magánéletemet, az üzletemet, minden mást tettem, és neked ez csak 70 vagy 80 ezer szavazatot jelentett. , akkor dugnod kellene, annyit kell basznod, amennyit Fidesz tud. A Polgári Platform nem úgy baszott meg, mint a Fidesz. Amíg a kibaszott bábjaid viszketnek a fájdalomtól. Ez egy kibaszott dráma. Dráma, hogy ebben az emberellenes országban, ebben az országban, ahol a média kurvára nem mondhatta, hogy Zbigniew Stonogát megszentségtelenítették, hogy ennek az embernek 118 felmentő ítélete van, hogy ezek a bírósági BASZOK! Ismétlem a bírósági BASZOK! a bírósági SZAKOK indokolatlanul megvádolták ezt az embert, és sok év után felmentették, hogy ezt az embert nem érdemes bevezetni a parlamentbe. A Fidesz a seggedbe fog, a Fidesz pedig úgy, ahogy a Platform nem szúrt meg. Ez a kurva, az a kis csótány, a kibaszott Kaczynski szemét, elpusztít téged. Sumliński, Kanie, Rachonie, a köztársasági tévék el fogják venni az élet ízét, ti kibaszott idióták. Nemzeti, lengyel idióták. Nekem megvan, mert bármire képes vagyok. Kurvára így fogok élni! Ma kikapom a fenét, a Lengyelországból vásárolt jegyet, és kibaszottul röhögök rajtatok, lengyel balekok, hogy ilyen hülyék vagytok, ilyen kibaszott idióták, akik ezt a Fidesz faszságot választották. Nem a Corvinusra, nem a Stonogára, hanem néhány szajhára, Petrura, zsidókra, akik kibaszott szamár, Kukizów köcsögökre szavaztak. Ez a kibaszott Lengyelország. Egy ilyen kurva Lengyelország miatt, amiatt, hogy te kibaszottul eltitkolsz ebben az országban, nem fog változni semmi, mert egy szart megérsz, és dugnod kell, baszkodnod és pénzt kell keresned, mert egy rakás nemzeti kurva, vesztes vagy. Érted? És neked, kedvesem, aki rám szavaztál, aki támogattál, köszönöm. Mert ők egy maroknyi lengyel, egy maroknyi lengyel, ma 70 000 ember, talán 80. (Kapcsold ki ezt a telefont, mert én kikapcsolom neked) Igen, igen, ez az egyetlen kurva, amely alkalmas ennek a kurvának Lengyelországban. Hogy szemből mondjam nektek, hülye kakasok, hogy primitívek vagytok, hogy a kibaszott hitelkártyátok a felségetek, a ti méltóságotok. Egy kurva munka egy vállalatnál és egy bankkártya, ti kibaszott lengyelek vagytok veletek. Kurvára nem érte meg, nem érte meg semmit... mi lenne... Hadd... Figyelj. Akik a hülye kurvák a Fidesz-re szavaztak, a fenébe is, megéritek a szart, lengyelellenesek vagytok. Jó éjszakát. Mi a fasz az a köcsög? mit akartál mondani? Jól. Oké, egyelőre kiszállok a fenébe. Basszus, kár, hogy kilenc büntetőügy volt, az iskola kurvára leleplezte a lehallgatási botrányt. Hülye Lengyelország, hülye kurva lengyelek, csak Auschwitzba vigyenek titeket, kapcsoljátok be a kályhákat. Kár volt értetek, akármilyen hülyeséget is rejtegettek.
Michal0173 - #wegry #ukraina #orban #heheszki #pasta

Jó estét. Valami... valami el...

źródło: comment_1649070953Il97XxBDmMs6mqkBT7dsah.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz