Wpis z mikrobloga

jak to jest z tą gwarancją VIP GWARANT / GET HELP na samochody używane Mireczki? wołam oczywiście również @vipgwarant.
Jestem właśnie przed zakupem starszego auta, najechane ponad 200k, auto ma mi posłużyć jakiś rok / dwa. W jednym z komisów mogę dokupić coś takiego za 1400 cebulionów /rok
Ktoś ma jakieś doświadczenia? Ostatnie wpisy pod tagiem sprzed 4 lat, od wtedy też jakby mniej negatywnych opinii w sieci.

#vipgwarant #vipgwarantservice #vip #samochodyuzywane #kupnosamochodu #motoryzacja
  • 8
@biszcz: Brat to sprzedaje lub dodaje do aut w ramach negocjacji cen i ogólnie trzeba się wczytać w OWU co obowiązuje, a co nie. Zdarza się że klienci korzystają z tego i pokrywa faktycznie całość w/w naprawy, ale też są odmowy np. Naprawa silnika to nie naprawa silnika, a przykładowo jakieś elementy plus część robocizny. Robisz w wskazanych serwisach przez sprzedawcę tej gwarancji.
@Corum: Nie, po prostu podajesz rocznik, przebieg, markę i model. W firmie, której czasem sprzedawaliśmy samochody mieliśmy podobne 'ubezpieczenia' i dodawaliśmy to do auta. Nikt tego nie weryfikował, raz ktoś z tego skorzystał i z powodzeniem. Oczywiście auto na dzień sprzedaży musi być sprawne, wada nie zatajona itp.