Wpis z mikrobloga

@Helen97: Eliza dobrze usłyszała co mówiła Klaudia - to wyrocznia dała ciała. Dużo osób na lajwie słyszało co powiedziała Klaudia - po prostu produkcja jak zbiera pytania od uczestników to widocznie połebkach sprawdza chyba nagrania aby potwierdzić czy ktoś coś mówił. Innej opcji nie widzę niż albo sprawdzanie nagrań po łebkach albo celowy ruch produkcji.
@Helen97: Po akcjach Wiktorii z HP4 uczestnicy chyba mają zakaz wypowiadania się o gm, tvn7 i tvn z tego co słyszałem :) jeden kit co na IG się pojawi - lajw to lajw - rzecz niepodważalna.
@kipman1: @Helen97: @bubba222: Już tutaj to komuś pisałam, Klaudia rzeczywiście gadała na Karolinę niezbyt przychylne słowa, problem w tym, że to nie były dosłownie te słowa. Każdy w tym wypadku ma rację. Ludzie, którzy pamiętają te gorzkie żale Klaudii jak i wyrocznia, która z pewnością zweryfikowała słowa Klaudii i uznała, że skoro to nie jest dosłowny cytat, to znaczy, że takie słowa nie padły.
@bubba222 i @Rosalinea - ja widziałem na lajwie tą rozmowę i nie było składu osobowego jak w dzisiejszym odcinku - nie było ani Wiki ani Kuby przy tym. Problem polega na tym że było to na lajwach które były wyświetlane na początku zeszłego tygodnia. Poniżej też było kilku użytkowników którzy pisali że widzieli to na lajwie.
W HP4 też było kilka kontrowersyjnych wyroczni - zaczynam zastanawiać się czy nie wygląda to tak
@kipman1: Oby poleciała, niech sobie już dziewczyna więcej wstydu nie robi, bo patrząc na jej zachowanie wszyscy mamy ciary żenady. A tej odpowiedzi wyroczni, to się już nawet komentować nie chce. Już kilka razy zaliczyli wpadkę, praktycznie za każdym razem. Ja wiem i sama słyszałam Klaudię jak niezbyt pochlebnie wypowiadała się o Ptasim Móżdżku, ale nie koduję cytatów, może to było wypowiedziane innymi słowami i dlatego taka odpowiedź wyroczni, a może
@kipman1: a jakie znaczenie ma skład osobowy rozmowy(czy była Wiki i Kuba)?To żmija powiedziała,że to słyszała,jak to stwierdziła- "na 100 procent,tak powiedziałaś,że nie ufasz Karolinie.Słyszałam..."
@stojenapalcach: mnie się wydaje,że nie padło wtedy stwierdzenie Klaudii -"nie ufam Karolinie",tylko coś innego,jakoś inaczej...Chciała poróżnić koleżanki,wbić szpilę,więc się ośmieszyła i wyszła na mącicielkę i idiotkę.
@bubba222: Myślę że Kacper ma z tyłu głowy żeby jej nie ufać, tak samo Kuba ale trzymają to dla siebie. Karolince coś zaczęło świtać, ale ciężko o refleksje w tym przypadku. Jay jest za głupi w gruncie rzeczy żeby przestać płaszczyć się przed żmija
@cospieknego24: dla mnie też Klaudia taka do końca w porządku nie była, ale przede wszystkim to żmijka tę sprawę wyciągnęła wylacznie dlatego, żeby wprost nie odpowiadać Karoswindze na pytanie, czy na nią głosowała - i myślę że w tym wypadku na tej żenującej i podstawowkowej scenie (typu "a ona bardziej na Ciebie gadała, ja wcale nie") trzeba się skupić i obśmiać( ͡° ͜ʖ ͡°)