Wpis z mikrobloga

@Zwytkly: ale podbnie było podobno z hitlerem. On dostawał fałszywe informacje z frontu i to powodowało, z jego punktu widzenia złe decyzje. Nie wykluczone, że każdy boi się śmierci więc trochę kłamią. Nie mówię tutaj o tym, że Putin kompletnie o niczym nie wie ale że może po prostu też jest niedoinformowany.

A ta wojna to jest zwieczenie jego porażek.
  • Odpowiedz
@Zwytkly Przecież nie chodzi o to, że nie wie o całej akcji, którą sam przecież zarządził. Na pewno nie informują go o całościowych stratach, przedstawiane putlerowi prognozy dalszych działań są hurraoptymistyczne itp.
Klasyka jeśli chodzi o dyktatury i odpowiedzialność przed wodzem. Niepowodzenie = śmierć więc taki gjenerał czy inny doradca polityczny #!$%@? mu 3 po 3, klucząc naokoło i wyciągając tylko sukcesy żeby nie dostać czapy na minutę po opuszczeniu spotkania (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zwytkly: putin nie wiedział o ludobójstwie na Ukrainie! To znaczy wiedział, albo nie wiedział, ale nie ma dowodów, że wiedział. Zachował się nawet taki cytat jak Denaturov mówi do swojego adiunkta: "zrobiłem coś okropnego, ale imię Władimira Władimirowicza pozostanie nieskalane" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz