Wpis z mikrobloga

Dzień dobry ogulem. Pewnie myśleliście, że gra z Wielkim Warmianinem jest potrzeba bo się nie odzywałem ale nie. Nie mam dwóch lewych raczek. Poprawione zostały mechaniki gry, szczególnie AI. Pracuje nad logo i plansza końcowa etapów ;)
Załączam demo pierwszego etapu i dziękuję za tą wypowiedź.

#kononowicz #konon #szkolna17 #szkolna #patologia
siegel1984 - Dzień dobry ogulem. Pewnie myśleliście, że gra z Wielkim Warmianinem jes...
  • 40
  • Odpowiedz
@lurkr: o waaśnie. Ja bym zrobił okuratne rpg, gdzie konon daje ci kłesty i np. Możesz go słuchać albo robić mu na złość, dzięki czemu knur trafia na koniec do Choroszczy, bielszczak do pierdla, a na szkolnej powstaje lotnisko. Ale lepiej jakieś durne skakanie jak w mario.

@siegel1984: przykro mi, ale "ty robisz z siebie durnotę"
  • Odpowiedz
@siegel1984: świetne, fajnie, że ci się udaje to zrobić, ja kilka razy próbowałem swoich sił w GM ale poległem, na zbyt wysokiego konia się porwałem a znaleźć lojalnych współtwórców jest ciężko

nie ma tam u ciebie jakichś spritów jeszcze brakujących? chciałbym mieć choć symboliczny udział w tym dziele.
  • Odpowiedz
@FOTEL: na razie skupiam sie na mechanice, rysowac i dopieszczac bede pozniej :) jak chcesz to mozesz mi zapodac pomyslem na napis Konon, bo nie moge nic fajnego wymyslec
  • Odpowiedz
@siegel1984: Brawo chłopie, jesteś #!$%@? :D Jareczek zajebiście zrobiony, to "łech" Knura przy skoku jest dobre. Tylko Jan Lesgos trochę słabo podobny na dzień dzisiejszy. Przeciętnie mógłbyś go poprawić a druga sprawa de besta i łoszyngoł.
  • Odpowiedz